Pátek 21. ledna 2022, svátek má Běla
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Televize Prima vymění ředitele

Ekonomika

  18:20
Televize Prima střídá generální ředitele. Aleksandrase Česnavičiuse, který Primu řídil od odkoupení poloviny v televizi skandinávskou mediální skupinou MTG, střídá Marek Singer. Do komerční dvojky na českém televizním trhu nastoupí po čtrnáctileté mezinárodní kariéře v obchodu a marketingu společností Unilever, Masterfoods a Karlovarské minerální vody. Funkce se ujme v březnu 2008.

Generální ředitel Prima TV Marek Singer foto: Prima TV

"Díky svým rozsáhlým zkušenostem s vývojem korporátní strategie a výborným pracovním výsledkům na pozici obchodního ředitele je Marek Singer perfektním kandidátem na vedoucí pozici v televizi Prima," komentoval to předseda představenstva Primy Jorgen Madsen.

"Díky svým znalostem regionálních a mezinárodních výrobních společností velmi dobře rozumí vztahu s klíčovými reklamními zadavateli a současně chápe důležitost značky TV Prima pro její další rozvoj," dodal k novému řediteli.

Devětatřicetiletý Marek Singer strávil prvních osm let své pracovní kariéry ve společnosti Unilever v Evropě a ve Spojených státech, nejprve od roku 1994 na pozici brand managera a poté marketing managera pro čisticí prostředky v České republice a na Slovensku.

Následně působil v londýnském týmu pro korporátní strategii a poté jako inovační ředitel divize pleťové kosmetiky ve Spojených státech. S Unileverem se loučil na pozici e-business managera v celosvětovém týmu.

Od roku 2002 působil čtyři roky jako marketingový a posléze obchodní ředitel ve firmě Masterfoods. V posledních dvou letech pracoval Marek Singer jako obchodní a marketingový ředitel ve společnosti Karlovarské minerální vody s odpovědností za Českou republiku a Slovensko.

Autor:

ANALÝZA: Tři důvody, proč Rusko vpadne na Ukrajinu. A tři další, proč ne

Premium Copak se asi odehrává v hlavě Vladimira Putina? To je otázka, kterou dnes řeší celý svět. Ruský prezident rozehrál...

Velký test samotestů na covid: lépe fungují výtěrové, některé neodhalí nic

Premium Ještě před dvěma lety znamenaly dvě čárky na testu, že se budou chystat křtiny, delta byly americké aerolinky, gama...

Nevěra dříve či později vztah zničí. A není cesty zpět, říká filmařka Sedláčková

Premium Vede doslova dvojí život ve dvou zemích. Ve Francii pracuje Andrea Sedláčková především jako střihačka filmů, u nás...

Mohlo by vás zajímat