Pondělí 24. ledna 2022, svátek má Milena
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Televizní trapas. BBC si spletla hosty

Ekonomika

  18:25
LONDÝN - Pro diváky humorný kousek se podařil obrazovým technikům britské stanice BBC. Místo odborníka na baseball se na telemostu objevil muž, který měl hovořit ke kauze týkající se mediálního magnáta Ruperta Murdocha. Rozpačitý byl host i moderátor.

Vtipná záměna hostů na britské stanici BBC. foto: BBCReprofoto

Tématem pořadu BBC byl soud s baseballovým nadhazovačem Rogerem Clemensem. Moderátor si k rozhovoru přes telemost pozval sportovního editora z agentury AP Bena Walkera.

Očividně ho však nikdy před tím neviděl. Když se totiž na telemostu objevil znalec Murdochova životopisu Michael Wolff, nepoznal, že došlo k technické chybě, a směle mu položil otázku. "Bene, vy jste sledoval baseballovou kariéru Rogera Clemense posledních 23 let. Jen nám přibližte, jak velkou osobností v této branži je?" otázal se moderátor.

Wolff jen překvapeně hleděl do kamery a zřejmě přemýšlel, jak zareagovat. Moderátor nejprve myslel, že je chyba ve spojení, ale host mu trapnou situaci rychle vysvětlil. "Musím říct, že situace je ještě horší (než že bych vás neslyšel, pozn. red.). Já totiž nejsem Ben Walker a o baseballu nevím vůbec nic...," reagoval Wolff, připravený hovořit v jiném pořadu o životě Ruperta Murdocha.

Poté chtěl ještě něco dodat, ale moderátor se raději rychle omluvil a přešel k dalšímu tématu. Na úsměvný omyl BBC upozornil server Novinky.cz.

Autor:

ANALÝZA: Tři důvody, proč Rusko vpadne na Ukrajinu. A tři další, proč ne

Premium Copak se asi odehrává v hlavě Vladimira Putina? To je otázka, kterou dnes řeší celý svět. Ruský prezident rozehrál...

Velký test samotestů na covid: lépe fungují výtěrové, některé neodhalí nic

Premium Ještě před dvěma lety znamenaly dvě čárky na testu, že se budou chystat křtiny, delta byly americké aerolinky, gama...

Nevěra dříve či později vztah zničí. A není cesty zpět, říká filmařka Sedláčková

Premium Vede doslova dvojí život ve dvou zemích. Ve Francii pracuje Andrea Sedláčková především jako střihačka filmů, u nás...

Mohlo by vás zajímat