Středa 30. listopadu 2022, svátek má Ondřej
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

V porotě talentové show bude Bílá a Slávik, doplní je Mareš

Média

  7:00
PRAHA - Do poroty zábavní show Česko Slovensko má talent, kterou uvádí FTV Prima, zasedne zpěvačka Lucie Bílá a producent Jaro Slávik. Ti hodnotili soutěžící i v předchozích ročnících. Televize už dříve oznámila, že jejich novým kolegou bude moderátor Leoš Mareš. FTV Prima uvede soutěž na podzim.

Příprava na natáčení druhé řady Česko Slovensko má talent foto: Reprofoto

Novou tvář mezi porotci Bílá vítá. "Na Leoše se těším, protože to je změna. Je to velký profík. Nevím, jaký je týmový hráč, tak doufám, že na mě bude hodný, protože já jsem hrozný cíťa," uvedla zpěvačka. Televize má za sebou castingy, ze kterých vybrala první talentované soutěžící. Ty v červenci čeká další kolo v divadle, kde už o dalších finalistech rozhodne právě hvězdná porota.

Vítěz vystoupí před Simonem Cowellem

Vítěz show kromě hodnotné výhry získá tak šanci vystoupit před přísným porotcem Simonem Cowellem, který soutěž založil. Show byla poprvé uvedena v Británii v roce 2007 pod názvem Britain´s Got Talent. Čtvrtou řadu české verze budou opět moderovat Jakub Prachař a Martin Pyco Rausch. Pořad patří k úspěšným formátům FTV Prima. Loni ho sledovalo v průměru milion diváků.

Autoři: ,

Jak neztloustnout po křupkách? Vyhrajte degustační sadu červíků WormUP
Jak neztloustnout po křupkách? Vyhrajte degustační sadu červíků WormUP

Honí vás mlsná? Co místo bramborových chipsů sáhnout po červících? Budete se divit, ale takhle pochoutka se skvěle hodí pro narozeninové oslavy,...

Mohlo by vás zajímat