Sobota 10. prosince 2022, svátek má Julie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Kampaň proti covidismu

Nálepka webové stránky Manifest.cz propaguje novou politickou stranu Pravá Svoboda a Prosperita (snímek je z Prahy 4 z Podolí), která chce odemknout Česko a zastavit covidismus. foto: István Léko

V Praze skoro na každém kroku narazíte na plakát či nálepku, které nesouhlasí s vládními nařízeními. Nálepka webové stránky Manifest.cz propaguje novou politickou stranu Pravá Svoboda a Prosperita (snímek je z Prahy 4 z Podolí), která chce odemknout Česko a zastavit covidismus. Tento nový termín zavedl bývalý prezident Václav Klaus.
  17:57

Další český unikát

Česká republika dosáhla v souvislosti s koronavirovou pandemií dalšího světového prvenství. Jsme bezkonkurenčně jediná země, kde kampaň proti vládním opatřením je paradoxně nesrovnatelně viditelnější než vládní kampaň proti koronaviru. Nevím, jak to vypadá mimo Prahu, ale v hlavním městě skoro na každém kroku narazíte na nějaký plakát či nálepku občanských iniciativ, které nesouhlasí s vládními nařízeními.

Vláda se za mnoho měsíců přípravy a tendrování mediálních expertů zmohla jen na plakáty ministerstva vnitra, které prosí lidi, aby pomáhali zdravotníkům tím, že zůstanou doma a budou nosit respirátory. To je vše. A především pozdě a málo.

Vláda se za mnoho měsíců přípravy a tendrování mediálních expertů zmohla jen na plakáty ministerstva vnitra, které prosí lidi, aby pomáhali zdravotníkům tím, že zůstanou doma a budou nosit respirátory. To je vše. A především pozdě a málo. Vládní kampaně v jiných zemích jsou mohutné, nápadité, prakticky všudypřítomné a mají jasná sdělení. Nálepka webové stránky Manifest.cz propaguje novou politickou stranu Pravá Svoboda a Prosperita (snímek je z Prahy 4 z Podolí), jež chce odemknout Česko a zastavit covidismus.

Tento nový termín do české politiky a filozofie zavedl bývalý prezident Václav Klaus, jakýsi ideový vůdce boje za svobodu. „Covidismus je zhoubná ideologie. Bojím se méně toho viru než lidí. Vzal nám naši svobodu a to je strašlivá věc,“ hlásá. Propagačními materiály podobných občanských sdružení a hnutí, které například tvrdí, že vládní balíček opatření proti viru je předáním moci globalistické svoloči, jsou zaplaveny pražské ulice, zastávky autobusů a tramvají.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat