Diskuse k článku: Téměř nepoznané Himaláje - indický Ladakh

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 4
  • Poslední: 23.2.2014 17:04
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
D. Mateju 22.2.2014 5:00

PS: Pokud tam chcete jet, ...

... vykaslete se na cestovku a zaridte si to sami. Staci trocha anglictiny a teple obleceni (i na noc - v hotelech se netopi!), uvidite, jak se vam ta svoboda bez pruvodce a pevnych terminu zalibi :-)

J. Papež 23.2.2014 16:55

Re: PS: Pokud tam chcete jet, ...

Hezký den, pane. máte krásné fotky z Ladkhu i z Indie i ze Srí Lanky. Je fajn, že jste můj článek využil k tomu, abyste ostatní pozval na váš blog. Nic proti tomu. Vaše fotky si to zaslouží. Ale proč máte potřebu pomlouvat cestovky? Cestoval jste někdy s mojí cestovkou? Zažil jste mě nebo moje kolegy jako průvodce? Proč jste si tak jistý, že nedokážeme dát svým klientům něco navíc? Pomlouvat cestovky bez konkrétních důvodů je ubohé. Děláme poctivou svou práci a věřím, že i vy ve svém oboru děláte poctivě svou práci. Až se mnou budete cestovat a nebudete spokojený a budete mít pocit, že jste za své peníze nedostal, co jste si zaplatil a víc než to, pak to o mě klidně veřejně pište. Jinak, prosím, ne.

D. Mateju 23.2.2014 17:04

Vazeny pane Papezi, ...

... nezlobte se, ale zrejme mate, ostatne jako vetsina Cechu, problem s chapanim napsaneho textu. Vasi sani zadnou jinou cestovku nepomlouvam, jen ostatnim sdeluji, ze individualni cestovani ma sve vyhody. Takze, prosim, pribrzdete...

D. Mateju 21.2.2014 4:01

Par dalsich ...

... fotek z Ladakhu a pak i trochu jizneji: http://mateju.bigbloger.lidovky.cz/c/311386/Indie-Sri-Lanka.html