7. kolo Výsledky a statistiky hokejové O2 extraligy

Vítkovice - Brno 2:1sn

Branky a nahrávky: 2. Štefanka (Krenželok, Sičák), rozh. sam. nájezd Burger - 51. Dopita (Koma, Pucher). Rozhodčí: Šír, Polák -Čech, Poruba. Vyloučení: 7:8. Využití: 1:1. Diváci: 4969. Třetiny: 1:0, 0:0, 0:1 - 0:0.

Vítkovice: Štěpánek - Jurečka, Rehák, Kuboš, Stehlík, Sičák, Trnka - Varaďa, Burger, Hubáček - Ujčík, Hruška, Kvapil - Treille, Štefanka, Krenželok - Klimek, Roman, Svačina. Brno: Trvaj - Koma, Bičánek, Houdek, Zubíček, Kempný, Kántor, Ovčačík, Mojžíš - Erat, Dopita, Ludvík - Vondráček, Vorel, Klimt - J. Svoboda, Pucher, Brabenec - Korhoň, R. Procházka, R. Dlouhý.

Slavia - Plzeň 4:3

Branky a nahrávky: 4. Sklenář (Tomica), 33. Doležal (Drtina), 38. Špelda (M. Čermák, Doležal), 57. Červenka (Sklenář) - 17. Jiří Hanzlík (Vlasák, Bomersback), 23. Scofield (Vampola, Hvila), 49. M. Straka (Vlasák, O'Brien). Rozhodčí: Fraňo, Souček - Kalivoda, Rozlílek. Vyloučení: 7:6, navíc Vašíček -Bomersback oba 5 min. a do konce utkání. Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 4328. Třetiny: 1:1, 2:1, 1:1.

Zlín - Sparta 2:3p

Branky a nahrávky: 17. Galvas (Roman Vlach), 55. Balaštík (Leška, Rachůnek) - 30. Jaroslav Hlinka (Broš, Kratěna), 60. Jan Hanzlík (J. Hlinka, Kratěna), 62. Kratěna. Rozhodčí: Husička, Mikula - Bryška, Chytil. Vyloučení: 7:7, navíc Míka (Zlín) 10 min. Využití: 1:1. Diváci: 4615. Třetiny: 1:0, 0:1, 1:1 -0:1.

Mladá Boleslav - Kladno 5:0

Branky a nahrávky: 12. Pabiška (Gajovský, Sup), 28. Jiruš (Macho, Gajovský), 40. Nouza (T. Sýkora, Boháč), 44. Bahenský (Handlovský, Gajovský), 55. Sup (Král, Pabiška).

Rozhodčí: Hodek, Turčan - Bádal, Pouzar. Vyloučení: 5:9. Bez využití. Diváci: 3620. Třetiny: 1:0, 2:0, 2:0.

Karlovy Vary - Třinec 3:1

Branky a nahrávky: 10. Mucha (Skuhravý, Dej), 23. Pech (Kumstát, Němec), 37.

Kumstát (Pletka, Němec) - 28. M. Růžička (Balej). Rozhodčí: Jebavý, Svoboda - Kis, Prchal. Vyloučení: 8:6, navíc Čutta (Karlovy Vary) 10 min. Využití: 2:1. Diváci: 3553.

Třetiny: 1:0, 2:1, 0:0.

Liberec - Litvínov 3:1

Branky a nahrávky: 18. Klimenta (Hlaváč), 49. Bartovič z trestného střílení, 60. Blatný - 51. V. Hübl (Gureň, Švarný). Rozhodčí: Hradil, Jeřábek - Guth, Rittich. Vyloučení: 6:6, navíc Travníček, Reichel (oba Litvínov) oba 10 min. Využití: 0:1. Diváci: 4354. Třetiny: 1:0, 0:0, 2:1.

8. kolo - 25. září: 17.00 Třinec - Liberec, 17.30 České Budějovice - Vítkovice, Kladno - Pardubice, Litvínov - Mladá Boleslav, Plzeň - Zlín, 18.00 Sparta - Karlovy Vary, 19.40 Slavia - Brno.

14. HC Kometa Brno 7 0 0 1 6 9:27 1

Pozn.: Za názvem klubu jsou počet odehraných zápasů, výhry, výhry v prodloužení, prohry

v prodloužení, prohry, skóre a získané body.