Sobota 10. prosince 2022, svátek má Julie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Beckhama rozzlobil další fanoušek

Česko

LOS ANGELES Vlna antipatií vůči Davidu Beckhamovi po jeho návratu do Spojených států neustává. Anglický fotbalista se v zámořské MLS pohádal s dalším fanouškem. Po nedělním utkání s Kansas City (1:1) se slavný záložník Los Angeles Galaxy dostal do ostrého konfliktu s mužem oblečeným v dresu anglické reprezentace, jenž prý hrubě urážel jeho manželku Victorii. Část diváků na Beckhama také během utkání bučela.

Fotbalová hvězda upřela svoji zlost k jedinci, který ho provokoval nejintenzivněji. „Ten dres by neměl vůbec nosit. To, co říkal o mojí ženě, totiž bylo opravdu nechutné,“ citoval čtyřiatřicetiletého Beckhama server BBC.

Tentokrát však hádka skončila smírně a fotbalista si s mužem nakonec potřásl rukou.

Bývalá hvězda Manchesteru United a Realu Madrid se do konfliktu s fanoušky dostala už před týdnem. Beckham neunesl kritiku od tvrdého jádra fanoušků Galaxy a po sérii pokřiků a bučení je o poločase vyzval, ať si s ním jdou popovídat na hřiště.

Jeden z nich se skutečně pokusil proniknout na trávník, a byl zatčen. Trestu neušel ani Beckham, který dostal od vedení soutěže pokutu 1000 dolarů (asi 18 tisíc korun).

Autor: