Středa 20. října 2021, svátek má Vendelín
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Beckhame, připoj se k naší církvi

Česko

SERIÁL LN KOMU FANDÍ CELEBRITY

Tom Cruise americký herec

Kdyby se stal z Toma Cruise špičkový sportovec, možná by cílevědomá filmová hvězda jednou zaujala i pozici největší sportovní celebrity.

Každopádně David Beckham by získal určitě vážného konkurenta. Možná měl nakonec anglický fotbalista štěstí. Majitel dokonalého hollywoodského úsměvu se totiž zaměřil výhradně na hereckou kariéru. A s Beckhamem jsou nakonec dobrými přáteli.

Sport Cruise naučil od útlého dětství vypořádávat se s nástrahami osudu. Během školních let trpěl dyslexií a patřil spíš mezi podprůměrné žáky.

Budoucí hvězda filmu Top Gun se vrhla na zápasení. „Dokázal jsem díky tomu překonat mnoho těžkých překážek,“ vzpomínal Cruise s odstupem. Dalo by se říct, že žádná mise pro něj nebyla nemožná. Snímky se sportovní tematikou potom tvořily důležité položky v jeho rozsáhlé filmografii.

Při natáčení dramatu Bouřlivé dny z prostředí automobilových závodů se seznámil se svojí budoucí manželkou Nicole Kidmanovou.

Příklad druhý - za titulní roli v příběhu sportovního agenta Jerryho Maguira si vysloužil druhou nominaci na Oscara.

A tak snad nikoho nepřekvapí, že se v panském sídle, které si se svou současnou ženou Katie Holmesovou Cruise koupil předloni ve Velké Británii, nachází také rozlehlý sportovní pavilon a krytý bazén.

I Holmesová v sobě sportovní geny nezapře. V listopadu zvládla newyorský maraton za pět hodin, 29 minut a 58 sekund. I když za první Paulou Radcliffovou zaostala o tři hodiny, v cíli ji vítal jako vítězku Cruise s dcerkou Suri v náručí. Vraťme se zpátky k tématu Beckham. Když ceněný záložník přivedl Cruise do kabiny Realu Madrid, většina spoluhráčů si myslela, že jde o dvojníka. Společně však byli k vidění ještě několikrát. Cruise nechyběl na uvítací party poté, co Beckham dorazil do Spojených států, aby tam hájil barvy týmu Los Angeles Galaxy.

Jak velký vliv má herecká ikona nad jedním z nejlépe placených sportovců? Podle neoficiálních zpráv se Cruise snažil Beckhama zlákat ke scientologii. „Tom hovořil s Davidem hodiny po telefonu. Domnívá se, že mu tato víra může pomoci s překonání smutku kolem jeho fotbalové kariéry,“ citoval deník The Sun nejmenovaný zdroj. Scientologická církev je v mnoha zemích kritizována za to, že uvádí své stoupence do psychické a finanční závislosti.

Cruisově snaze učinila přítrž Beckhamova manželka Victoria. „Dej ruce pryč od našich peněz,“ vzkázala herecké hvězdě. A bylo po námluvách.

Autor:

Váš syn bude žít jen pár týdnů. Zpověď matky zesnulého hokejisty Buchtely

Premium Přežít své dítě. Pro každého rodiče ta nejhorší představa. Teprve dvacetiletý hokejista Ondřej Buchtela zemřel loni v...

Děti zvládnou všechno, to samé ženy. Muži však nevydrží, říká expert na přežití

Premium Tři dny trvalo pátrání po osmileté Julii z Berlína, která se v neděli ztratila rodičům u Čerchova na Domažlicku. V...

Jak se rodí sebevražda. Psychiatr Höschl nejen o schizofrenii a depresi

Premium Jak velká musí být síla, která člověka dožene k tomu, že si sám dobrovolně vezme život? Jaké jsou poslední myšlenky...

Nenechte si ujít TÝDEN SOUTĚŽÍ SE SEBAMED BABY!
Nenechte si ujít TÝDEN SOUTĚŽÍ SE SEBAMED BABY!

Po celý týden soutěžte o kosmetiku oblíbenou dětmi i maminkami. Vyhrajte tu nejjemnější péči, která je vhodná pro potřeby citlivé dětské pokožky a...

Mohlo by vás zajímat