Neděle 14. července 2024, svátek má Karolína
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Čechův překlep

Česko

TIME OUT LN

V jedné televizní reklamě si Petr Čech před ránou soupeřova útočníka navolí směr a rychlost a poté střelu bravurně lapí. V opravdovém životě ale takovou suverenitou neoplývá, občas se při „výběru“ přehmátne, a na jeho kontě se množí drobnější i větší chybičky.

Uvadá snad forma hvězdného brankáře? Padá muž, kterého před sérií nepříjemných zranění titulovali nejlepším gólmanem světa, do průměru?

Tak dramatické to nebude. Čech zůstává vynikajícím brankářem, jen mizí poněkud uměle vytvořená aura dokonalosti. Po několika senzačních sezonách je každá hrubka, které se dopustí, zřetelně vidět, fanoušci ji rozebírají ze všech stran. Pokud Čech neupadne do osidel namyšlené ukřivděnosti, tak je to dobrá zkouška, jak projít až na trůn nejlepšího fotbalového brankáře planety. Aktivních let na to má český gólman ještě dost. Tak aby se nedopouštěl „překlepů“ s gólovým trestem.

Autor:

Každý pátý člověk na planetě řeší neplodnost. V Čechách to může být i 15 %
Každý pátý člověk na planetě řeší neplodnost. V Čechách to může být i 15 %

O někoho se opřít a nebýt v tom sama… To byl hlavní impuls, proč Anna Sedláková a Karolína Krejčová založily projekt Indiánky. Obě dvě slyšely ve...