25. července 2012 17:31 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Klikující autobus koupil miliardář Babiš za devět milionů

Kliky jsou prý typickým cvikem pro každého sportovce. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Kliky jsou prý typickým cvikem pro každého sportovce. | foto: Reuters

Klikující autobus výtvarníka Davida Černého, který má v Londýně zviditelnit český olympijský dům, koupil miliardář Andrej Babiš za devět milionů korun.

Babiš má s double-deckerem plány. Serveru Aktuálně.cz svěřil, že ho chce po olympijských hrách vystavit v Praze vedle sídla své společnosti Agrofert na pražském Chodově.

„Double-decker patří Agrofertu, zaplatili jsme za něj devět milionů korun. Po skončení her ho vystavíme vedle naší budovy, plánujeme tam postavit také veřejné hřiště," řekl serveru Aktuálně.cz Babiš.

Dílo provokativního umělce prý doporučil Babišovi fyzioterapeut Pavel Kolář, který se stará i o české sportovce. Kolář nedávno vybudoval Centrum pohybové medicíny, které stojí hned naproti Agrofertu a zaplatil jej Babiš.


Lidovky.cz

KRUTÁ REALITA: První měsíce po porodu byly peklo
KRUTÁ REALITA: První měsíce po porodu byly peklo

Měli jste možnost si přečíst o mém porodu a o pobytu v porodnici na šestinedělí. Nyní bych chtěla rozvést poslední a nejtěžší část mého příběhu. První půlrok mého mateřství.