Středa 29. března 2023, svátek má Taťána
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Český krasavec se obléká v second handu

Česko

PRAHA Především na pohodlí v oblékání si zakládá český mužský idol Josef Karas, který v soutěži Mr. World nedávno získal titul druhého nejkrásnějšího muže na světě.

Nepotrpí si na značky a ani originály od návrhářů nevyhledává. Předvádění zajímavých modelů se však prý rozhodně nebrání.

„Žádný módní styl nevyznávám. Oblékám se do toho, v čem se cítím pohodlně. Nepotrpím si na značkovou konfekci ani na modely od návrhářů,“ řekl Karas.

„Modeling je možnost, jak poznat svět a nové lidi“ Přiznal zároveň, že ani fádním dojmem působit nechce. „Hodně věcí mám ze second handu. Jsou tam zajímavé kousky a je to trochu něco jiného. Nechci být jako ovečka a vypadat jako všichni,“ dodal.

Na modelingu, jemuž se Karas chce věnovat i na základě účasti v soutěži mužské krásy, oceňuje zejména možnost cestování. „Je to příležitost poznávat svět a nové lidi,“ uvedl po úterní přehlídce extravagantních modelů návrhářky společenské pánské módy Išky Fišárkové. Přestože ji sledoval jen jako divák, nijak by se prý nebránil ani ukázce na molu. „Chce to odvahu, ale člověk se nesmí bát,“ komentoval avantgardní exhibici, kterou autorka nabídla svým fanouškům v netradičním prostoru bývalé čističky odpadních vod.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!