Chtěl vyloupit poštu, ale odešel s nepořízenou. Úřednice ho poznala

Autor: ,
  11:14
BOHDANEČ - Třicetiletý muž maskovaný kuklou se podle podle policie ve čtvrtek pokusil vyloupit poštu v Bohdanči na Kutnohorsku. Pracovnice ho ale poznala a oslovila jej křestním jménem.
ozbrojený lupič - ilustrační foto

ozbrojený lupič - ilustrační foto | foto: Shutterstock

Pachatel poté z pobočky odešel pryč, aniž se čehokoliv zmocnil, sdělil dnes mluvčí kutnohorské policie Daniel Votroubek.

Událost se stala před 09:00. Maskovaný muž s nožem v ruce přistoupil k přepážce a pracovnici řekl, ať nezapíná alarm a nikam nevolá.

"Osmapadesátiletá zaměstnankyně pošty pachatele poznala podle chůze a ihned jej oslovila křestním jménem," uvedl Votroubek. Muž podle něj zjistil, že nic nedostane, a odešel raději pryč.

Hlídka policistů ze Zbraslavic ho na základě popisu během několika minut zadržela a předala kutnohorským kriminalistům. Nikdo nebyl zraněn.

Vstoupit do diskuse
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.