Debut NHL v Evropě: zhasla světla

LONDÝN Také druhý zápas hokejové NHL v Londýně skončil výsledkem 4:1. Včera však obhájce Stanley Cupu Anaheim Ducks oplatil Los Angeles Kings sobotní porážku. Dvěma góly se ve znovu vyprodané O2 areně blýskl útočník Kačerů Corey Perry.

Anaheim se díky Perrymu dostal v přesilové hře do vedení v 11. minutě, chvíli nato na rozdíl dvou branek zvýšil Chris Kunitz. O výhře loňští šampioni rozhodli definitivně na začátku druhého dějství, když nejprve Perry přidal ve 23. minutě svou druhou trefu a na 4:0 zvýšil o dvě minuty později Travis Moen. Za Los Angeles snižoval Mike Cammalleri, který se trefil už v prvním vzájemném duelu.

Sobotní zápas před začátkem provázely drobné problémy, a začal neplánovaně o 16 minut později, až v 18:31. Světla v moderním stánku totiž pro slavnostní zahájení zhasla a po americké a britské národní hymně se je nepodařilo okamžitě dostatečně rozsvítit. Oba celky se tak nejdříve udržovaly v tempu na ledě, pak přece jen zamířily na deset minut do kabin.

Výsledky - sobota: Los Angeles - Anaheim 4:1 (9. Cammalleri, 31. R. Blake, 42. Preissing, 60. Handzuš - 54. Ryan). Neděle: Anaheim - Los Angeles 4:1 (11. a 23. Perry, 16. Kunitz, 25. Moen - 28. Cammalleri).

Jak na rychlou a jednoduchou večeři s rýží?

Díky své všestrannosti se rýže LAGRIS už dlouho stávají nedílnou součástí mnoha pokrmů z celého světa. Bez ohledu na to, zda se používají k...