Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Do Schwarzenbergova vozu narazilo auto, nikomu se nic nestalo

Česko

  17:12
SÝKOŘICE - Do vozu prezidentského kandidáta Karla Schwarzenberga narazilo na Rakovnicku při odjezdu z volební místnosti na zasněžené silnici auto. Nikomu se nic nestalo, vůz ministra zahraničí má jen lehce poškozený přední nárazník. Potvrdili to členové Schwarzenbergova doprovodu i mluvčí rakovnické policie Jana Žáčková.

Karel Schwarzenberg po cestě od voleb havaroval. Nikomu se ale nic nestalo a hlas už byl také bezpečně odevzdaný. foto: ČTK

Ministra další vůz hned odvezl do nedaleké Dřevíče, kde bydlí. Nehoda se stala při přejezdu mezi Sýkořicí, kde Schwarzenberg odevzdal svůj hlas v prezidentských volbách, a zámečkem v Dřevíči, kde žije.

Na Rakovnicku hustě sněží. Ministrovo auto jelo v prudkých zatáčkách z kopce. Ze zdola jedoucí vůz dostal na sněhu smyk a narazil do vládní limuzíny.

"Šlo o dopravní nehodu bez zranění, byla to nehoda lehčího charakteru. Pan Schwarzenberg potom pokračoval dál v jiném voze," uvedla bez dalších podrobností Žáčková.

Autoři: ,

Rozdáváme Bi-Oil ZDARMA
Rozdáváme Bi-Oil ZDARMA

Maminky, pojďme si po sérii dětského testování dopřát také něco pro sebe. Ať už vás trápí strie, jizvy, dehydrovaná pokožka, pigmentové skvrny nebo...