Falešní policisté okradli majitele obchodu o 20 milionů

Autor: ,
  12:01
ALŽBĚTÍN - Dva neznámí lupiči přepadli v noci na čtvrtek v Alžbětíně u Železné Rudy majitele jednoho z obchodů a sebrali mu 20 milionů korun. Peníze měl připravené na nákup cigaret.
Policie, ilustrační foto

Policie, ilustrační foto | foto: Vojtěch ŠeredaLidovky.cz

"Mohu potvrdit, že na Klatovsku vyšetřujeme loupežné přepadení. Momentálně je ale celá věc na začátku, proto k případu zatím nemohu sdělit další informace," řekla mluvčí krajské policie Martina Kohoutová.

Podle informací deníku Právo na sobě měli lupiči černé policejní uniformy.

Město Alžbětín

Město Alžbětín

"Dostal jsem informaci o tom, že pachatelé majitele obchodu okradli o astronomickou částku," řekl Právu starosta Železné Rudy Michal Schnebergr s tím, že okradený byl majitel nenápadného obchodu s alkoholem a cigaretami.

Vstoupit do diskuse (4 příspěvky)
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.