12. ledna 2017 17:40, aktualizováno  18:02 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Faltýnek ve Sněmovně zkolaboval. Byl převezen do nemocnice, jeho stav je stabilizovaný

Šéf poslanců hnutí ANO Jaroslav Faltýnek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Šéf poslanců hnutí ANO Jaroslav Faltýnek | foto: MAFRA

PRAHA Předsedu poslaneckého klubu ANO Jaroslava Faltýnka postihl ve čtvrtek odpoledne kolaps. Podle informací deníku Právo byl převezen sanitkou ze sněmovny do pražské Ústřední vojenské nemocnice. Jeho stav není podle informací serveru Lidovky.cz vážný, pravděpodobně jde o vyčerpání organismu

Ještě ve středu šéf klubu a místopředsedy hnutí ANO vášnivě diskutoval ve sněmovně při projednávání zákona o střetu zájmů a dával rozhovory do médií, o den později však Babišův blízký spolupracovník zkolaboval.

„Pan Faltýnek byl hospitalizován. Jsem s ním v kontaktu. Snad to nebude vážné a bude brzy fit,“ napsal serveru Lidovky.cz ministr financí Andrej Babiš (je majitelem serveru Lidovky.cz).

Podle informací serveru Lidovky.cz stav Faltýnka není vážný. Nejde o infarkt ani o náznak mozkové mrtvice. Jeho stav je stabilizovaný a s největší pravděpodobností se jedná o vyčerpání organismu. V nemocnici se podrobuje standardním vyšetřením.

Faltýnek zastává kromě stranické funkce také pozici předsedy sněmovního zemědělského výboru. Je také členem představenstva holdingu Agrofert.

Připravujeme podrobnosti
Lidovky.cz

Najdete na Lidovky.cz