ISLÁMÁBÁD V pákistánské metropoli Islámábádu byl včera znovu otevřen hotel Marriott, silně poničený 20. září při teroristickém útoku, mezi jehož 55 oběťmi byl i český velvyslanec v Pákistánu Ivo Žďárek. Český velvyslanec v něm dočasně bydlel, protože v jeho rezidenci se dělaly úpravy, které měly zvýšit její bezpečnost.
29. prosince 2008
PÁKISTÁN


















