Pondělí 6. května 2024, svátek má Radoslav

Jágr v KHL asistoval, Omsk ale prohrál

HOKEJ

MOSKVA Jaromír Jágr si při svém soutěžním debutu v dresu Omsku připsal asistenci, jeho tým však vstoupil do Kontinentální hokejové ligy prohrou 2:4 v Kazani. Jágr v sedmé minutě přihrál na první gól zápasu Pavlu Rosovi, k dalším brankám však už jejich spolupráce nevedla. Domácí vyrovnali v přesilovce při vyloučení dalšího českého hráče Omsku Jakuba Klepiše, který v druhé třetině putoval na trestnou lavici celkem třikrát. V polovině utkání naopak Kazaň přidala druhý gól v oslabení a na omské vyrovnání potom v závěrečné desetiminutovce odpověděl dvěma zásahy v početních výhodách Alexej Morozov.

Výsledky: Chabarovsk - Dinamo Riga 7:6sn (za hosty NOVÁK 0+1), Novokuzněck - Dinamo Minsk 5:2 (za domácí HORÁČEK 0+1, HOŘAVA 0+1), Novosibirsk -Dynamo Moskva 2:3p (za hosty RACHŮNEK 0+1), Čeljabinsk - Čerepovec 3:2, Magnitogorsk - Petrohrad 2:1 (za domácí MAREK 1+0, PILAŘ 0+1), Togliatti -Voskresensk 5:4, Nižnij Novgorod -CSKA Moskva 2:3 (za domácí BRENDL 0+1), Nižněkamsk - Barys Astana 1:2sn (za domácí KOHN 1+0), Kazaň - Omsk 4:2 (za hosty ROSA 1+0, JÁGR 0+1).