Čtvrtek 8. prosince 2022, svátek má Květoslava
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Jak si vedou reprezentační útočníci Brzdí je zranění nebo vychýlená muška

Česko

MILAN BAROŠ Od zranění nártu se už pět měsíců na trávník nepodíval. Na jeho návrat v Galatasarayi netrpělivě čekají.

zápasy/góly v reprezentaci za poslední rok: 7/6 ROMAN BEDNÁŘ Po skandálech ho vzali na milost ve West Bromwichi, kde ve 20 zápasech vstřelil 9 gólů. Reprezentační comeback propásl kvůli zranění.

zápasy/góly v reprezentaci za poslední rok: 0/0 MARTIN FENIN Jeho trápení s třísly trvá od června. Zmeškal přípravu před sezonou a za Frankfurt odehrál jen sedm zápasů, než se opět ocitl na marodce.

zápasy/góly v reprezentaci za poslední rok: 2/0 DAVID LAFATA V Jablonci se mu nedaří jako dřív, na podzim se v lize trefil jednou, ale v Bílkových plánech zůstal.

zápasy/góly v reprezentaci za poslední rok: 2/0 LUKÁŠ MAGERA I když se mu na začátku sezony střelecky dařilo, pozici v Temešváru nemá jistou.

zápasy/góly v reprezentaci za poslední rok: 3/0 TOMÁŠ NECID Dnes nejvytíženější reprezentační útočník střídá dobré i horší momenty jak v CSKA Moskva, tak i v národním týmu.

zápasy/góly v reprezentaci za poslední rok: 11/4 MICHAL PAPADOPULOS Do listopadu nastřílel v nizozemské lize za Heerenveen sedm gólů, potom se střelecky zasekl. Také jemu se nevyhnuly zdravotní potíže. zápasy/góly v reprezentaci za poslední rok: 4/0 VÁCLAV SVĚRKOŠ V Sochaux není produktivní jako v minulé sezoně. V klubu vypadl ze základní sestavy a je to na něm znát. zápasy/góly v reprezentaci za poslední rok: 6/1

Soutěžíme o 10 balíčků prémiového mléka BEBA COMFORT 2
Soutěžíme o 10 balíčků prémiového mléka BEBA COMFORT 2

Zapojte se s námi do soutěže a vyhrajte jeden z 10 balíčků oblíbené prémiové kojenecké výživy BEBA COMFORT 2, na které si vaše děťátko pochutná. Co...