Středa 25. května 2022, svátek má Viola
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Jak sledovat šampionát

Česko

Pro fanoušky

Přímo v Německu

Mannheim zápasy MS: základní skupiny (včetně „české“ skupiny C), osmifinálová skupina F, skupina o udržení, dvě čtvrtfinále stadion: SAP Arena, www.saparena.de, kapacita 14 tisíc diváků vzdálenost z Prahy: 515 km vzdálenost z Ostravy: 902 km Kolín nad Rýnem zápasy MS: základní skupiny, osmifinálová skupina E, skupina o udržení, dvě čtvrtfinále, dvě semifinále, zápas o třetí místo a finále stadion: Lanxess arena, www.koelnarena.de, kapacita 18,5 tisíce diváků vzdálenost z Prahy: 697 km vzdálenost z Ostravy: 1084 km Jak sehnat vstupenky?

Zakoupit je lze přímo na internetové stránce šampionátu www.iihfworlds2010.com nebo na telefonní lince +4962118190333 nebo přímo v pokladnách stadionů v Kolíně a Mannheimu.

Nejlevnější lístky pořídíte za 19 eur (v zákl. skupinách), na finále si musíte připravit nejméně 104 eur. Kromě úvodního zápasu na fotbalovém stadionu Schalke jsou vstupenky na zbývající zápasy stále k dispozici.

V televizi

Na ČT 2 a ČT 4 uvidí diváci celkem 32 zápasů, z toho 28 v přímém přenosu.

Zápasy české reprezentace v Mannheimu zprostředkují komentátoři Robert Záruba a Martin Hosták s reportérem Tomášem Jílkem. Zápasy Slováků, mistrů světa Rusů a další utkání v Kolíně nad Rýnem budou komentovat Michal Dusík a David Pospíšil za asistence reportéra Ondřeje Zamazala.

Studio MS bude v Praze, ale s pomocí triku Arabela bude hráče i trenéry možné na pár minut virtuálně přenést z Mannheimu, případně z Kolína nad Rýnem tak, že s nimi průvodci Jiří Hölzel nebo Petr Vichnar povedou přímé rozhovory. Trik Arabela vyzkoušela Česká televize poprvé loni při šampionátu ve Švýcarsku.

V předdůchodu si odpočinu a pak se uvidí. Možnost, o které se moc neví

Premium Má do penze pět let a je v předdůchodu na tři roky. Na víc totiž nemá naspořeno. Že to nejde? Ale ano. Legislativa to...

Mami, ty se uzdravíš! Jana Vránová o synově cestě do NHL i boji s rakovinou

Premium Před sedmi lety si prožila peklo. Bojovala s rakovinou lymfatických uzlin a nevěděla, jak to synovi, hrajícímu tehdy...

Půst, občas večeře, čtyři kávy denně. Jak jíst podle výživového poradce Havlíčka

Premium Strava ovlivňuje nejen naši váhu či kondici, ale i náladu a zdravotní stav. Ostatně až dvě třetiny všech nemocí mají...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!