Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

Koller vstřelil první gól za Norimberk

FOTBAL

PORTIMAO Jan Koller má za sebou vydařený začátek angažmá v Norimberku. Reprezentační kanonýr se po přestupu z Monaka trefil hned ve svém prvním utkání, když v přípravě proti Eintrachtu Frankfurt, v jehož dresu nastoupil Martin Fenin, na soustředění v portugalském Portimau zařídil remízu 1:1. Nejlepší střelec české reprezentační historie vyrovnal ve 32. minutě, Frankfurt poslal do vedení v 9. minutě kapitán Ioannis Amanatidis. Právě jeho bývalý teplický útočník Fenin v 60. minutě vystřídal. Ve stejnou chvíli Koller ze hřiště odešel stejně jako Tomáš Galásek, Jaromír Blažek chytal za Norimberk první poločas.

Vyhrajte balíček z řady sebamed Anti-Redness

Minulý týden jste soutěžili se sebamedem o kosmetiku pro nejmenší. Tento týden si pojďte zahrát o péči pro vás, a to konkrétně o řadu Anti-Redness,...