23. května 2012 10:00 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Cestovka pojede i k Rathovi. A rozdá sedmičku

V autobuse CorruptTour. Netradiční cestovka provedla zájemce Prahou po okruhu nazvaném Tři pražská nej. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy V autobuse CorruptTour. Netradiční cestovka provedla zájemce Prahou po okruhu nazvaném Tři pražská nej. | foto: ČTK

PRAHA Recesistická cestovka Corrupt Tour bude vozit zájemce do nové destinace. Dnes se poprvé vydá do středočeské Hostivice, kde bydlí David Rath obviněný z přijímání úplatků.

Novou zastávku cestovní kancelář zařadila na přání zákazníků. "Dostanete krabici! Šťastný účastník hostivické túry v ní najde sedmičku z návštěvy u přátel," láká další zájemce.

ČTĚTE TAKÉ:


Corrupt Tour kvůli Rathově aféře kontaktovala řada lidí. "Ptali se, jestli tam pojedeme," řekl serveru Lidovky.cz zástupce kanceláře Petr Šourek.

Hostivice se vedle Škodova paláce a tunelu Blanka pravděpodobně dostane do nabídky Tři pražská nej. Bude se případně střídat se "štací" v  Letňanech.

Agentura Corrupt Tour uspořádala první zájezd v únoru letošního roku, turisty vozí po vybraných pražských místech spojených s korupcí, zajíždí i do severočeského Ústí nad Labem. "Zájem je stabilní, jezdíme hlavně nárazově, když se ozve nějaká skupina," přibližuje Šourek. Premiéra zájezdu do Hostivice proběhne dnes v 16 hodin. 

ogoOndřej Golis

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!