17. ledna 2017 9:01 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Kradený vůz zastavili policisté na D4 až zastavovacími pásy

Dálnice D4 (ilustrační foto) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Dálnice D4 (ilustrační foto) | foto: tydenikpolicie.cz

BYTÍZ/PŘÍBRAM Až zastavovací pásy ukončily v pondělí večer pronásledování Volkswagenu Passat na rozestavěném úseku dálnice D4 na Příbramsku. Policie vůz sledovala z Prahy, kde policisté podle registrační značky zjistili, že vůz byl před časem ukraden. V úterý to řekla policejní mluvčí Jana Dětská.

„Na výzvy k zastavení řidič nereagoval a začal ujíždět po dálnici D4 směrem na Příbram. Na 41. kilometru hodili policisté před vůz zastavovací pásy,“ řekla Dětská.

Policisté ve vozidle zadrželi čtyři osoby, tři muže a jednu ženu. „Případ zatím řešíme pro podezření z trestného činu neoprávněné užívání cizí věci, vozidlo bylo totiž z půjčovny a již od listopadu nebylo vráceno zpět,” dodala Dětská.

Na Příbramsku je to druhý případ ujíždějícího vozidla za poslední dobu. V prosinci policisté pronásledovali ženu, která pod vlivem pervitinu a navíc bez řidičského oprávnění ukradla vůz. Policisté ji zastavili u Drásova pomocí zátarasu.

ČTK

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!