Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Lochkovský tunel zablokovala nehoda, příjezd hasičů komplikovaly kamiony

Česko

  12:19aktualizováno  16:10
Dopravu v Lochkovském tunelu na Pražském okruhu ve směru na D1 zkomplikovala dopravní nehoda dodávky a nákladního vozidla. Komunikace byla po dobu zásahu složek IZS uzavřena, v místě se tvořily několikakilometrové kolony. Zhruba od 12:15 byl provoz obnoven v jednom jízdním pruhu, nyní je místo opět průjezdné.

Nehoda se stala kolem 11:20. Na místo vyjely i dvě jednotky hasičů. Na Twitteru uvedli, že z havarované dodávky vyprostili pomocí hydraulického zařízení jednoho člověka a předali ho záchranářům. „Provádíme protipožární opatření a zajištění místa nehody,“ doplnili hasiči.

Podle mluvčí pražské záchranné služby Jany Poštové převezli záchranáři přibližně 29letého muže s poraněním pánve do nemocnice. Byl při vědomí, řekla.

„Dechová zkouška řidičů byla negativní,“ řekla mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová.

Mluvčí pražských hasičů Martin Kavka na Twitteru uvedl, že bylo pro složky IZS prakticky nemožné projet k místě nehody, a to ani osobním autem.

„Doufal jsem, že záchranářská ulička je už běžná věc. Bohužel jsem opět skeptický. V některých místech jsme byli zablokováni kamiony, které stály i tři vedle sebe na dvouproudé komunikaci!“ napsal Kavka.

Mapy poskytuje © SHOCart a přispěvatelé OpenStreetMap. Společnost SHOCart je tradiční vydavatel turistických a cykloturistických map a atlasů. Více na www.shocart.cz

Autor:

Kompletní péče o pleť v jedné tyčince? Podle Manufaktury to jde
Kompletní péče o pleť v jedné tyčince? Podle Manufaktury to jde

Na cestách může být péče o pleť a pokožku náročná. Abyste s sebou nemusela neustále nosit denní a noční krém, sérum, balzám či masku, přišla...