Sobota 25. března 2023, svátek má Marián
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Lochkovský tunel zablokovala nehoda, příjezd hasičů komplikovaly kamiony

Česko

  12:19aktualizováno  16:10
Dopravu v Lochkovském tunelu na Pražském okruhu ve směru na D1 zkomplikovala dopravní nehoda dodávky a nákladního vozidla. Komunikace byla po dobu zásahu složek IZS uzavřena, v místě se tvořily několikakilometrové kolony. Zhruba od 12:15 byl provoz obnoven v jednom jízdním pruhu, nyní je místo opět průjezdné.

Nehoda se stala kolem 11:20. Na místo vyjely i dvě jednotky hasičů. Na Twitteru uvedli, že z havarované dodávky vyprostili pomocí hydraulického zařízení jednoho člověka a předali ho záchranářům. „Provádíme protipožární opatření a zajištění místa nehody,“ doplnili hasiči.

Podle mluvčí pražské záchranné služby Jany Poštové převezli záchranáři přibližně 29letého muže s poraněním pánve do nemocnice. Byl při vědomí, řekla.

„Dechová zkouška řidičů byla negativní,“ řekla mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová.

Mluvčí pražských hasičů Martin Kavka na Twitteru uvedl, že bylo pro složky IZS prakticky nemožné projet k místě nehody, a to ani osobním autem.

„Doufal jsem, že záchranářská ulička je už běžná věc. Bohužel jsem opět skeptický. V některých místech jsme byli zablokováni kamiony, které stály i tři vedle sebe na dvouproudé komunikaci!“ napsal Kavka.

Mapy poskytuje freytag & berndt. © freytag & berndt, SHOCart, přispěvatelé OpenStreetMap. Společnost také vytváří knižní sérii Toulavá kamera s tipy na výlety po celém Česku, která je ideálním dárkem pro obdivovatele krás naší vlasti.

Autor:

Jak naplno využít příspěvek od zdravotní pojišťovny?
Jak naplno využít příspěvek od zdravotní pojišťovny?

Připravit se na příchod miminka je poměrně náročné, a to i po finanční stránce. Věděli jste, že vám pomůže vaše zdravotní pojišťovna? Ta umožňuje...

Mohlo by vás zajímat