Středa 1. února 2023, svátek má Hynek
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

MANAŽERSKÉ PŘESTUPY

Česko

Štěpánka Filipová ředitelkou komunikace CzechInvestu Ředitelkou odboru marketingu a komunikace a tiskovou mluvčí Agentury pro podporu podnikání a investic CzechInvest je od 16. srpna 2010 Štěpánka Filipová. Do CzechInvestu přišla z pozice vedoucí oddělení styků s veřejností a tiskové mluvčí ministerstva práce a sociálních věcí. Předtím pracovala jako tisková mluvčí Karlovarských minerálních vod (Mattoni). Jako ředitelka odboru komunikace a tisková mluvčí zavedla komunikační strategii České správy sociálního zabezpečení.

Jaroslav Půlpán seniorním konzultantem SAS Jaroslav Půlpán, odborník na „těžbu dat“ a analýzu, se vrací do společnosti SAS na pozici Senior Consultant z Vodafonu, kde působil předchozích šest let.

Pro SAS bude vypracovávat obchodní analýzy. Věnuje se také aktuálním trendům, mezi které patří především analýza sociálních sítí. Těm hodlá SAS věnovat velkou pozornost, do budoucna představují pro zákazníky z oblasti retailu či finančního sektoru zajímavý nástroj pro řízení vztahů se zákazníky. Kjeho zálibám patří turistika a fotografování. Stefan de Goeij je vedoucím správy nemovitostí CTP Stefan de Goeij je rodákem z holandského Rotterdamu a nyní žije v Praze. Po studiích pracoval pro několik společností v oblasti realit. Deset let se v Holandsku také věnoval projektům sociálního bydlení, kde zpočátku pracoval v oblasti kontroly a během posledních čtyř let se stal aktivním konzultantem v této oblasti.

V CTP nastupuje na pozici vedoucího oddělení správy nemovitostí. Bude zodpovědný za údržbu budov a obchodních parků na každodenní bázi.

Tomáš Vyskočil řídí realitní server Wikireality Vsrpnu nastoupil do funkce provozního ředitele nově spuštěného realitního serveru Wikireality.cz Tomáš Vyskočil. Do Wikireality.cz přichází ze Seznamu, kde působil jako šéf vertikál. Jeho úkolem bude pomáhat s růstem serveru, který chce změnit tvář českého internetového trhu s realitami transparentností, zcela novými funkcemi a férovým obchodním modelem. Tomáš Vyskočil vystudoval ČVUT, fakultu stavební v Praze. V oblasti internetu se pohybuje od roku 1999.

Michal Kušnier nastupuje do týmu Cushman & Wakefield Michal Kušnier se stává novým členem kancelářského oddělení v Cushman & Wakefield. Kušnier se v rámci týmu bude specializovat na zastupování nájemců jak při akvizicích nových kancelářských prostor, tak při předjednávání stávajících nájemních podmínek. Kušnier přichází do C&W ze společnosti Knight Frank, kde pracoval jako konzultant v oblasti pronájmu kancelářských ploch (2007-2010). V předchozích letech pracoval na různých pozicích v hotelovém a restauračním průmyslu v USA, Velké Británii a Španělsku.

Lenka Vodrážková je šéfem Asset Management DTZ Lenka Vodrážková vede třicetičlenný tým zaměřený na asset a retail management a v červnu byla společně s dalšími třemi kolegy jmenovaná ředitely asociace.

Její specializací je maloobchodní trh a správa především obchodních center. Tomu odpovídá i spektrum jejích klíčových klientů, které má na starosti - Europolis, ING Real Estate Finance, aAim nebo Bainbridge. V současnosti je také přímo zodpovědná za remodelling obchodního centra Galerie Butovice na Praze 5.

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!