13. února 2017 20:44 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Matka, která odešla s dcerou z léčebny, byla nalezena v pořádku

Jana Jiříkovská, která 13. února odešla s postiženou dcerou z léčebny v... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Jana Jiříkovská, která 13. února odešla s postiženou dcerou z léčebny v... | foto: ČTK

HRADEC KRÁLOVÉ Královéhradečtí policisté pátrali během pondělního večera po šestatřicetileté Janě Jiříkovské, která během dne odešla s postiženou jedenapůlletou dcerou z dětské léčebny Vesna v Janských Lázních na Trutnovsku.

Žena byla podle dostupných informací v obtížné citové situaci po rozchodu s partnerem a mohly by se u ní projevit psychické obtíže, uvedla v pondělí večer policejní mluvčí Eva Prachařová.

Matka s dcerou odešly z léčebny zřejmě už ráno, postrádat je začali odpoledne. Žena si s sebou vzala zřejmě pouze peněženku. Holčičku měla odvézt v kočárku vínové barvy.

V noci královehradecká policie pátrání ukončila. „Malá holčička byla i se svou matkou nalezena, obě v pořádku a nezraněny, děkujeme za spolupráci a odvoláváme pátrání,“ uvedla v prohlášení policejní mluvčí Eva Prachařová.

ČTK

Najdete na Lidovky.cz