4. října 2018 16:46, aktualizováno  17:09 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Na Karlově náměstí se srazily tramvaje, jeden muž se zranil. V centru se tvořily kolony

Tramvaj na Karlově náměstí (ilustrační snímek). | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Tramvaj na Karlově náměstí (ilustrační snímek). | foto: IPR

PRAHA Na Karlově náměstí v centru Prahy se ve čtvrtek odpoledne srazily tramvaje. Při nehodě utrpěl zranění třicetiletý muž, který byl s pohmožděním hrudníku převezen do nemocnice, uvedla mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová. Kvůli vyšetřování nehody a odstraňování následků jezdily tramvaje mezi Karlovým náměstím a Albertovem přibližně hodinu odklonem.

Podle mluvčí dopravního podniku Anety Řehkové se na Karlově náměstí střetly kolem 15:40 tramvaje linek 2 a 3. Příčiny nehody vyšetřuje policie. „Zřejmě se jedná o selhání lidského faktoru,“ uvedla Řehková.

Kvůli vyšetřování nehody a odklizení následků jezdily tramvaje mezi Karlovým náměstím a Albertovem obousměrně odklonem. Kolem 16:45 se provoz tramvají vrátil do původních tras.

ČTK

Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?
Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?

Jsem mámou jedné úžasné holčičky, která si žije ve svém batolecím světě a nic ji netrápí. To však bohužel nemohu úplně říct o sobě, tak jsem se rozhodla se ze svých obav a pochyb aspoň vypsat.