Na R10 jel řidič v protisměru. Policistům unikl

Autor:
  12:30
PRAHA - Provoz na rychlostní silnici R10 z Prahy do Mladé Boleslavi ráno zkomplikoval řidič, který jel v protisměru. Policie na místo vyslala vrtulník, vůz se ale nenašel.
Kolona aut, ilustrační foto

Kolona aut, ilustrační foto | foto: Tomáš Trnka

Osobní auto se podle policie objevilo na začátku R10 v pruhu směr Praha a vydalo se na Mladou Boleslav.

"Policie ráno několik sjezdů z rychlostní komunikace uzavřela a na místo byl vyslán vrtulník. Vůz se ale nalézt nepodařilo. Předpokládáme, že se otočil a pokračoval v jízdě zpět na Prahu," potvrdil serveru Lidovky.cz mluvčí středočeské policie Jakub Vinčálek.

ČTĚTE TAKÉ:

Známý případ jízdy v protisměru se na R10 stal například loni v květnu. Pirátskou jízdou ohrožoval řidiče na trase Turnov-Praha Švýcar Sascha Spataro. Pod vlivem pervitinu ujel desítky kilometrů, způsobil šest nehod, při nichž havarovalo devět vozidel. Nikdo nebyl zraněn a policisté Spatara nakonec chytli v Praze-Kbelích.

Vstoupit do diskuse

První kočárek navržený pro maximální blízkost: Vyzkoušely jsme Thule Charm 2 in 1
První kočárek navržený pro maximální blízkost: Vyzkoušely jsme Thule Charm 2 in 1

Hledáte kočárek, který vaše miminko dokonale ochrání, poskytne mu prémiové pohodlí a vám umožní mít ho neustále na očích a na dosah? V redakci jsme...

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.