Neděle 26. března 2023, svátek má Emanuel
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Nečasová vypnula svůj web osobní koučky. Lidé se jí ptali na nesmysly

Česko

  20:42
PRAHA - Jana Nečasová, dříve Nagyová, zrušila svůj web, kde chtěla coby osobní koučka radit lidem se životem. Lidé jí totiž místo seriózních dotazů posílali nesmysly. Manželce expremiéra Petra Nečase s velkou pravděpodobností uškodily také zveřejněné odposlechy, kde se svým tehdejším milencem jedná nevybíravě.

Jana Nečasová, dříve Nagyová, s manželem, expremiérem Petrem Nečasem foto:  Michal Šula, MAFRA

K2 KOUČING

  • Někdejší šéfka Úřadu vlády a manželka expremiéra Petra Nečase Jana (dříve Nagyová) rozjela na jaře letošního roku nový byznys 
  • Ve své firmě K2 Koučink nabízela služby osobnostní koučky, která svým klientům poskytuje odborné poradenství v rovině osobních a vztahových problémů 
  • Internetové stránky firmy www.k2koucink.cz jsou již několikátým týdnem mimo provoz

Nečasová chtěla lidem radit s hledáním zaměstnání, s problémy v práci či nefunkční komunikací v rodině. Od svých představ ale záhy upustila. „Lidé jí tam psali nesmysly místo toho, aby ji oslovili. Byla naštvaná a rozhodla se ty stránky zrušit,“ řekl serveru Aktuálně.cz advokát Eduard Bruna. 

Za jedno hodinové sezení si Jana Nečasová účtovala 2100 korun. Pokud se někdo spokojil s komunikací přes Skype, vyšla ho konzultace na 1450 korun. Za deset by klient zaplatil 18 tisíc korun. Doporučení jí dala například manželka herce Radoslava Brzobohatého Hana Gregorová. „Nečasová je moje kamarádka. Obvinění ani politiku neřeším,“ řekla serveru Lidovky.cz.

Koncem května zprostila soudkyně Helena Králová Janu Nečasovou, dříve Nagyovou, obvinění, které se týkalo zneužití tajné služby. Rozsudek je nepravomocný, obžaloba se na místě odvolala. Rozsudek zatím nemá svou písemnou podobu, tu musí soudkyně vyhotovit do 31. srpna.

 

Autor:

Prodej bytu 5+1 131m2
Prodej bytu 5+1 131m2

Jedličkova, Litvínov - Horní Litvínov, okres Most
3 495 000 Kč

Mohlo by vás zajímat