Středa 1. května 2024, Svátek práce

Necid k neudržení. Znovu vstřelil za CSKA dva góly

MOSKVA Tomáš Necid jako by se nemohl nabažit. V ruské fotbalové lize vstřelil český útočník dva góly a pomohl CSKA Moskva k výhře 4:3 nad Samarou. V posledních třech zápasech se bývalý hráč Slavie trefil celkem pětkrát.

Necid skóroval i v minulém kole proti Saturnu MO, ve čtvrtek dal v Evropské lize Palermu rovněž dva góly. Včera v osmé minutě zvýšil vedení Moskvanů na 2:0 a v závěru si po dorážce do prázdné branky připsal vítězný gól na 4:2, pak hosté už jen snížili. CSKA přitom odehrál poslední desetiminutovku v oslabení kvůli vyloučenému obránci Alexeji Berezuckému.

GLASGOW Fotbalisté Celtiku Glasgow vytvořili nový rekord skotské ligy. Výhrou 9:0 nad Aberdeenem si připsali nejvyšší vítězství v historii soutěže. Hattricky se na rekordním triumfu podíleli Anthony Stokes a Gary Hooper. Až do 25. minuty se přitom hrálo bez branek. Předchozí nejvyšší výhra v soutěži od ustanovení Premier League v roce 1998 byla 8:1, o niž se před čtyřmi lety postaral rovněž Celtic v utkání s Dunfermline.

CHELSEA Mistrovská Chelsea s Petrem Čechem v brance prohrála v anglické lize v Liverpoolu 0:2 a po druhé porážce v sezoně vede tabulku už jen o dva body před Manchesterem United. Oba góly vstřelil v prvním poločasu Fernando Torres. Liverpool tak potvrdil návrat formy.

10 nejčastějších podvodů na internetu: Dokážete ochránit sebe i svou rodinu?

V digitální éře, kde technologie proniká do všech aspektů našich životů, se také zvyšuje riziko podvodů. Od falešných e-mailů a inzerátů až po...