Středa 6. prosince 2023, svátek má Mikuláš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Po policejní honičce ve Zlíchovském tunelu boural motorkář, na místě zemřel

Česko

  9:53
Zlíchovský tunel byl v noci na pondělí uzavřen ve směru na Smíchov kvůli smrtelné nehodě motorkáře. Policisté odklonili dopravu na náhradní trasy, poté byl průjezdný pravý jízdní pruh. Kolem 8:30 už bylo místo průjezdné kompletně.

Zlíchovský tunel byl uzavřen zhruba od 03:30. Motorkář, který tam havaroval, kolizi nepřežil, uvedla Siřišťová.

Před nehodou podle Siřišťové odmítl v Praze 4 zastavit policejní hlídce, která ho poté po městě pronásledovala. „Motorkář vlivem vysoké rychlosti nezvládl řízení a ve Zlíchovském tunelu naboural,“ řekla mluvčí. Následkům těžkých zranění i přes okamžitou resuscitaci podlehl na místě. Totožnost zemřelého motorkáře policisté zjišťují.

Řidiči se podle informací silničářů a policie ráno zdrželi například na Jižní spojce, magistrále či v Modřanské ulici, ucpaná byla také Strakonická ulice a další dálniční příjezdy do hlavního města.

Mapy poskytuje © SHOCart a přispěvatelé OpenStreetMap. Společnost SHOCart je tradiční vydavatel turistických a cykloturistických map a atlasů. Více na www.shocart.cz

Autoři: ,

Vyhrajte profesionální kosmetický přístroj od značky GESKE!
Vyhrajte profesionální kosmetický přístroj od značky GESKE!

S přístrojem Facial Hydration Refresher 4v1 nebude mít matná a unavená pleť žádnou šanci. O tento zázrak dnes soutěžíme. Jak se můžete zapojit?