Čtvrtek 7. července 2022, svátek má Bohuslava
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Nejlepší golfista světa Tiger Woods boural

Česko

ORLANDO Nejlepší světový golfista Tiger Woods měl včera doma na Floridě autonehodu. Třiatřicetiletý Američan podle agentury AP sjel se svým vozem ze silnice, narazil do hydrantu a nakonec přední částí vozu trefil strom.

První zprávy hovořily o tom, že jeden z nejlépe placených sportovců světa je vážně zraněn. Ty se však později ukázaly jako mylné.

Podrobnosti o Woodsově zranění sice nebyly zveřejněny, po několika hodinách byl ale z nemocnice propuštěn.

„Woods byl přijat, ošetřen a propuštěn,“ stojí v krátkém prohlášení nemocnice Health Central ve městě Ocoee. Podle svého mluvčího je „v dobrém stavu“.

Jak informovala floridská dálniční policie, Woods havaroval před půl třetí ráno místního času ve čtvrti Isleworth u Orlanda, kde žije s manželkou, modelkou Elin Nordegren, a dvěma dětmi.

Při nehodě se ve Woodsově terénním Cadillaku Escalade nenafoukly airbagy, což znamená, že jel v době nárazu pomaleji než 53 kilometrů za hodinu.

Policie okolnosti havárie nadále vyšetřuje. Už ale uvedla, že nehoda neměla nic společného s alkoholem.

****

Vizitka Kdo je

Tiger Woods

Americký profesionální golfista s výsledky, které ho zařazují mezi nejúspěšnější golfisty všech dob. V roce 2007 byl Woods nejlépe placeným sportovcem, když vydělal 122 milionů dolarů. Vyhrál 14 profesionálních majorů, což je druhý nejlepší výsledek v mužském golfu na světě.

Autor:

Cesta do Chorvatska 2022: Jak projet rozkopané Slovinsko a tankovat v Maďarsku

Premium Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz...

Zbraně, které zaskočily Putina: „Muskovo“ bombardování

Premium Už druhý den po nočním překročení hranic měli triumfálně projíždět centrem Kyjeva, po čtyřech měsících místo toho vězí...

Jet sto třicet, nebo zpomalit? Na dálnici můžete uspořit litry paliva

Premium Ceny paliv opět atakují rekordy. Také si všímáte, o kolik víc řidičů jezdí poslední měsíce „na spotřebu“? Vyzkoušeli...