Olomoučtí poprvé padli. V Teplicích

TEPLICE Podzimní neporazitelnost Olomouce skončila. Hanáčtí fotbalisté prohráli 0:1 v Teplicích a za celý zápas si nevytvořili prakticky jedinou šanci. Utkání v typicky nevlídném podzimním počasí a před nejnižší ligovou návštěvou sezony rozhodl v 78. minutě teplický obránce Vidlička, jehož rána ze třiceti metrů projela na podmáčeném trávníku až do sítě. Olomouc zůstala druhá, Teplice se posunuly na šestou příčku. „Moc jsme kombinovali a málo stříleli, což rozhodlo,“ zlobil se kouč hostů Zdeněk Psotka.

FK Teplice Sigma Olomouc 1:0

Branka: 78. Vidlička. Rozhodčí: Matějek - Mencl, Slavík. ŽK: Mareš, Verbíř -Škerle, Drobisz, Rossi, Murin. Diváci: 2010. Poločas: 0:0. Teplice: Grigar - Vidlička, Smejkal, Matula, Rosa - Kalivoda, Ljevakovič (72. Siva), Čajič, Mareš - Vondrášek (75. Verbíř), Mahmutovič (87. Zoubele). Olomouc: Drobisz - Janotka, Dreksa, Škerle, Vepřek - Bajer, Rossi, Hořava (90. Murin)- Petr (66. Šultes), Hubník, Navrátil (81. Ordoš).