Úterý 26. září 2023, svátek má Andrea
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Česko

Hledaný učitel angličtiny z Prahy se vrátil domů, policie pátrání ukončila

ilustrační snímek foto: Jiří Meixner, iDNES.cz

Policie oznámila, že hledaný učitel angličtiny z Prahy byl opět nalezen. Čtyřiačtyřicetiletý Brit v neděli večer odjel ze svého bydliště v pražských Vršovicích ve špatném psychickém stavu a rodina se obávala o jeho život. Podle dostupných informací se ale hned v pondělí v podvečer opět vrátil zpátky domů.
  19:23aktualizováno  16. května 8:38

„Hledaný odjel ve špatném psychickém stavu neznámo kam, kdy doma nechal jak osobní doklady, tak i mobilní telefon spolu s léky, které by měl užívat. Muž se před týdnem pokusil o sebevraždu, a proto byl následně hospitalizován v lékařském zařízení,“ odůvodnil vyhlášené pátrání mluvčí pražských policistů Jan Rybanský.

Dodal, že vzhledem k okolnostem a také vzhledem ke špatnému psychickému stavu se rodina obává o život a zdraví pohřešovaného. Pátrání ale dopadlo dobře a muž se hned v pondělí v podvečer vrátil v pořádku domů.

„Hledaný muž se včera ve večerních hodinách vrátil do míst svého trvalého bydliště,“ řekl pro iDNES.cz v úterý ráno mluvčí.

„Je tedy v pořádku. Pro tuto chvíli jsou to jediné informace, které můžeme poskytnout. Chceme tímto ale poděkovat všem, kteří se na pátrání podíleli,“ dodal.

Autor: