Neděle 12. května 2024, svátek má Pankrác

Plzeň slavila po nájezdech

HOKEJ

PRAHA Hokejisté Plzně zdolali v předehrávaném utkání 3. kola extraligy Kladno 5:4 po samostatných nájezdech. Rozhodující trefu si připsal hrdina utkání Peter Fabuš. Slovenský útočník zaznamenal celkem čtyři body za dva góly a stejný počet asistencí. Lasselsberger třikrát vedl, ale na konci doháněl ztrátu, když na gól Petra Tenkráta z oslabení odpověděl až půl minuty před koncem normální hrací doby Václav Benák.

***

Lasselsberger Plzeň - Geus Okna Kladno 5:4 po sam. nájezdech. Branky a nahrávky: 5. Fabuš (Kracík), 38. Kracík (Fabuš), 49. Šindel (Fabuš), 60. Benák (Kracík), rozhodující sam. nájezd Fabuš - 33. Horna (Tenkrát), 45. Kuchler (Šmach), 50. Martin Procházka (Patera), 59. Tenkrát.

Třetiny: 1:0, 1:1, 2:3 - 0:0 Dnešní program 3. kola: Zlín - Znojmo, Vítkovice - Ústečtí Lvi (oba 17), Litvínov -Třinec, České Budějovice - Pardubice (oba 17.30), Karlovy Vary - Slavia (18), Bílí Tygři Liberec - Sparta (18.30).