Pátek 1. prosince 2023, svátek má Iva
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Česko

Hrůzný čin v ubytovně na Plzeňsku. Muž strčil ženě do vagíny petardu a zapálil ji

Fakultní nemocnice v Plzni, urgentní příjem. (23. 3. 2020) foto: Martin Polívka, MF DNES

Neuvěřitelně brutální čin řeší policisté z Plzeňského kraje. Na ubytovně v Kožlanech na Plzeňsku pětatřicetiletý muž zbil ženu a poté jí do vagíny zasunul petardu, kterou i odpálil. Muž poté ženu v nepředstavitelných bolestech odvezl do nemocnice, kde tvrdil, že ke zranění došlo při ráně do ženina břicha.
  22:01

Informaci přinesl regionální server Krimi-Plzeň. Ten také zmiňuje, že muž je ukrajinského původu a žena pochází z Moldavska.

Ve Fakultní nemocnici v Plzni, kam muž ženu krátce po půlnoci odvezl, lékaři neuvěřili jeho slovům o tom, že ke zranění došlo při ráně do břicha a okamžitě zavolali policii. Policisté podezřelého cizince na místě zadrželi a umístili do cely.

„V tuto chvíli můžeme pouze potvrdit, že v malé obci na Plzeňsku došlo k napadení mladé ženy, kdy si její zranění vyžádalo hospitalizaci v nemocnici. V souvislosti s tímto případem policisté zadrželi jednu osobu. Ve věci nyní probíhají úkony trestního řízení a kriminalisté prověřují veškeré okolnosti, uvedla k tomuto případu mluvčí policie Plzeňského kraje Michaela Reindlová. Potvrdila, že jak útočník i zraněná žena jsou cizinci.

Podle posledních informací webu Krimi-Plzeň je žena stále v nemocnici a ve velmi vážném stavu.

Autor:

Pomožte svému dítěti lépe se soustředit! Vyzkoušejte doplněk stravy ESPRICO®
Pomožte svému dítěti lépe se soustředit! Vyzkoušejte doplněk stravy ESPRICO®

Máte dojem, že má vaše dítě potíže se soustředěním? Impulzivita a hyperaktivita zasahují do jeho každodenního života? V tom případě by se mohl stát...