28. srpna 2015 17:44 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Počasí na příští týden. Školáky do lavic doprovodí déšť i bouřky

Déšť (ilustrační foto) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Déšť (ilustrační foto) | foto: Shutterstock

PRAHA Nadcházející víkend nás ještě čekají tropické teploty přes 30 stupňů. Postupně ale budou přicházet bouřky a v polovině týdne spadnou teploty až o deset stupňů.

Předpověď na sobotu

 V noci jasno až polojasno, v severní polovině území většinou oblačno a ojediněle déšť nebo přeháňky. Přes den jasno až polojasno, v severní polovině Čech zpočátku většinou oblačno. Nejnižší noční teploty 19 až 15 °C. Nejvyšší denní teploty 28 až 32 °C.

Předpověď na neděli

Jasno až polojasno, večer na západě Čech ojediněle přeháňky nebo i bouřky. Ráno ojediněle mlhy. Nejnižší noční teploty 19 až 15 °C. Nejvyšší denní teploty 31 až 35 °C. 

Předpověď na pondělí

Skoro jasno až polojasno, v Čechách postupně místy při přechodně zvětšené oblačnosti přeháňky nebo bouřky. Nejnižší noční teploty 19 až 15 °C. Nejvyšší denní teploty 31 až 35 °C.

Předpověď na úterý

(00-24): Zpočátku skoro jasno až polojasno, na západě až oblačno a ojediněle přeháňky nebo bouřky. Během dne od západu přibývání oblačnosti a občas déšť nebo přeháňky, místy bouřky. Nejnižší noční teploty 20 až 16 °C. Nejvyšší denní teploty 24 až 28 °C, na jihovýchodě až 32 °C, 

Předpověď na středu

(00-24): V severozápadní polovině území oblačno a ojediněle přeháňky, v jihovýchodní polovině zataženo a na většině území občas déšť, zpočátku na východě ojediněle i bouřky. Nejnižší noční teploty 17 až 13 °C, na severozápadě až 10 °C. Nejvyšší denní teploty 18 až 22 °C. 

Vyhlídka počasí od čtvrtka do soboty

Většinou oblačno, místy přeháňky, na jihu a východě až zataženo a občas déšť. Nejnižší noční teploty 12 až 7 °C. Nejvyšší denní teploty 18 až 23 °C.

Lidovky.cz

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!