16. dubna 2019 19:22, aktualizováno 17. 4 14:58 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Pohřešovanou matku dvou dětí našla policie mrtvou v Šáreckém údolí. V neděli odešla na jógu, domů se nevrátila

Po pohřešované ženě pátral policejní vrtulník s termovizí (ilustrační snímek). | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Po pohřešované ženě pátral policejní vrtulník s termovizí (ilustrační snímek). | foto: Letecká služba Policie ČR

PRAHA Policisté ve středu našli v Šáreckém údolí v Praze mrtvou sedmatřicetiletou ženu, matku dvou dětí, kterou rodina pohřešovala od nedělního večera, kdy odešla ze svého domova na Žižkově. Za jakých okolností zemřela, kriminalisté vyšetřují, řekl bez bližších podrobností policejní mluvčí Jan Rybanský.

Pátrání po ženě policisté vyhlásili v pondělí a uvedli, že odešla bez dokladů i telefonu v neděli před 18:00 ze svého bydliště a od té doby nedala o sobě nikomu vědět. Podle příbuzných netrpěla žádnou nemocí, která by ji ohrožovala na životě. Po ženě v Divoké Šárce pátral i policejní vrtulník.

V médiích se objevily informace, že žena odešla na lekci jógy na Národní třídě a naposledy ji zachytily kamery na zastávce Lipanská na Žižkově, kde v 17:45 nastoupila do tramvaje číslo 9.

15.dubna 2019 v 16:19, příspěvek archivován: 16.dubna 2019 v 19:08

!!! Hledá se: Kamarádka Zuzana.
Zuzka nastoupila v neděli 14.4.2019 v 17:45 hodin do tramvaje 9, na zastávce Lipanská (Praha-Žižkov) ve směru do centra. Další záznamy o jejím pohybu nejsou k dispozici. Zapomněla si doma mobilní telefon a neměla u sebe doklady.
Je jí 37 let, je drobná, 158 cm vysoká, blond vlasy kratšího střihu. Je Slovenka žijící v Praze.
Na sobě měla teplejší delší tmavomodrou bundu, modré džíny a světle modrou středně velkou kabelku - viz foto.
Prosíme,... pokud jste Zuzku v neděli podvečer a později viděli, ozvěte se Policii ČR.
Prosíme pouze o seriozni informace.
Děkujeme za sdílení dále. Její přátelé.

ČTK, Lidovky.cz