Čtvrtek 23. května 2024, svátek má Vladimír

Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

Průcha poslední šanci využil: vystřelil gól

NEW YORK Poprvé od 8. listopadu dostal Petr Průcha šanci v sestavě New York Rangers a hned ji využil. Šestadvacetiletý hokejista poslal středeční utkání NHL proti Pittsburghu šest minut před koncem základní hrací doby svým prvním gólem v sezoně do prodloužení.

V následném penaltovém rozstřelu se gólově prosadili všichni tři střelci Rangers a rozhodli o výhře 3:2 nad Pittsburghem. „Cítil jsem, že je to moje poslední šance ukázat, co umím. Jsem vážně rád, že se mi povedlo skórovat,“ uvedl Průcha, který posledních deset zápasů sledoval pouze z tribuny a během týdne odmítl i doporučení trenéra Toma Renneyho rozehrát se na farmě.

Výsledky: Ottawa - Atlanta 5:1 (2. Heatley, 7. Spezza (KUBA), 16. Alfredsson (KUBA), 39. Bell, 57. Donovan - 3. Boulton. PAVELEC z Atlanty inkasoval pětkrát z 34 střel s úspěšností 85,29 procenta), Rangers - Pittsburgh 3:2 sn (31. a rozhod. nájezd Žerděv, 55. PRŮCHA - 14. Eaton, 30. J. Staal), Minnesota - St. Louis 4:0 (31. Belanger, 43. Brunette (ŽIDLICKÝ), 46. ŽIDLICKÝ, 60. Miettinen), Chicago - Anaheim 4:2 (19. Sharp, 55. HAVLÁT, 59. Toews, 60. Bolland - 30. Selänne, 41. Pronger), Edmonton - Dallas 5:2 (2. Horcoff (HEMSKÝ), 20. Višňovský, 24. Pouliot, 60. HEMSKÝ, 60. Cogliano - 42. a 59. Modano).

Pracující důchodce skončil po nehodě bez příjmů. Účty poplatil díky životnímu pojištění

Spousta důchodců si dnes přivydělává, aby zvládli zaplatit stále rostoucí výdaje a nemuseli se spoléhat na pomoc svých blízkých. Podobně tomu bylo...