Pytlák v jižních Čechách upustil rybník a ukradl 600 ryb

Autor: ,
  11:59
NOVÉ HRADY - Neznámý pytlák upustil z jednoho z rybníků na Novohradsku vodu a odvezl si na 600 ryb. Majiteli způsobil škodu více než 20.000 korun.

Kapr - ilustrační foto. | foto: Marián PeigerČTK

Případ vyšetřují policisté z Trhových Svin, pachatelům hrozí až dva roky vězení, řekla mluvčí policie Anna Drdová.

Tento měsíc to není čin ojedinělý. Začátkem měsíce neoprávněně ulovili dva muži z Českobudějovicka 13 candátů v rybníku u obce Zliv. Cena odcizených ryb činila téměř 4000 korun.

Vstoupit do diskuse (3 příspěvky)
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.