Řídil jsem formuli 1

VÁŠEŇ JIŘÍHO KŘENKA

Fotograf Jiří Křenek tráví v autě hodně času, nejvíc kilometrů najede při přesunech na focení evropských závodů formule 1. Řídit začal, hned jak to šlo, v osmnácti letech. Ve své Škodě 105 se pak na zasněžených parkovištích učil smyky. „Se stopětkou jsem dokonce vyjel na Lysou horu,“ vzpomíná. Dnes má Ford Focus kombi a je s ním spokojený. „Co se týče svezení, mám radši motorky,“ přiznává Křenek. Ve volném čase si užívá svůj jednostopý stroj značky Moto Guzzi.

Auta snů fotografa Křenka jsou Mercedes-Benz SLR McLaren nebo supersport McLaren F1. Životní svezení se mu ale již splnilo – řídil formuli 1. Po úspěchu ve fotografické soutěži mohl zajet tři kola v monopostu Renault na francouzském okruhu Paul Ricard.

Vstoupit do diskuse

Je vám přes čtyřicet? Soutěžíme o přírodní doplněk stravy MenoVit Balance
Je vám přes čtyřicet? Soutěžíme o přírodní doplněk stravy MenoVit Balance

Období po čtyřicítce přináší řadu změn, které mohou ovlivnit fyzickou i psychickou pohodu. Dopřejte si proto přírodní podporu v čase, kdy ji vaše...

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.