Rosický vstřelil gól, ale jen zmírnil prohru Arsenalu

MANCHESTER/PRAHA Špatná zpráva pro ty, kdo sledují postavení Arsenalu v tabulce Premier League, ale dobrá pro fanoušky klubu a příznivce českého fotbalu.

Tomáš Rosický, fotbalový klenot, po 56 odehraných minutách v dresu reprezentace proti San Marinu po čase opět nastoupil v dresu Arsenalu v duelu Premier League.

Došlo k tomu v sobotním utkání na hřišti Manchesteru City.

Na hřiště přišel v 53. minutě coby střídající hráč a už v 62. minutě po jeho přihrávce Van Persie vyrovnal na 1:1. Bellamy, Adebayor a Wright-Phillips pak přetáhli výhru na stranu domácích, dvě minuty před koncem však Rosický po přihrávce Fabregase mířil přesně a zmírnil prohru na 2:4.

Bylo to 594 dní od jeho zranění z 26. ledna 2008. Uplynulo téměř dvacet měsíců.

Vydařený comeback kalila jen prohra jeho týmu.