Čtvrtek 2. května 2024, svátek má Zikmund

STATISTIKY O2 EXTRALIGY

Sparta - Plzeň 3:2sn

Branky a nahrávky: 29. D. Výborný (Macholda), 37. Broš (Macholda, Netík), rozhodující nájezd D. Výborný - 7. Vampola (Bomersback), 17. Vostřák (Vlasák, Straka). Rozhodčí: Jebavý, Turčan - Rozlílek, Pavlovič. Vyloučení: 7:7. Využití: 0:1. Diváci: 6485. Třetiny: 0:2, 2:0, 0:0 - 0:0.

Sparta: Chábera - Macholda, Jan Hanzlík, Gulaši, Vydarený, Vojta, Bolf - Kratěna, Broš, Koreis - Ton, D. Výborný, Hromas - Netík, Langhammer, Ručinský.

Plzeň: Pöpperle - Jeřábek, Jiří Hanzlík, Benák, Modrý, Benda, Dresler, Dobrovolný, O'Brien - Vostřák, Straka, Vlasák - Bomersback, Vampola, Tvrdík - Hvila, Jan Kovář, Adamský - Scofield, Heřman, Dvořák.

Vítkovice - Zlín 3:1

Branky a nahrávky: 11. Ujčík, 35. Štefanka (Krenželok, Kuboš), 53. Jurečka (Štefanka, Svačina) - 43. Důras (Leška, Rachůnek). Rozhodčí: Souček, Hribik - Charvát, Kalivoda. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:1. Diváci: 6385. Třetiny: 1:0, 1:0, 1:1.

Pardubice - České Budějovice 2:4

Branky a nahrávky: 15. Zohorna (Kolář I, Koukal), 46. Kousal (Píša) - 10. Melichar (L. Květoň), 40. Gřegořek (Ptáček, Sailer), 59. L. Květoň (Ptáček, Mikeska), 60. Melichárek. Rozhodčí: Pešina, Šindler - Jelínek, Pešek. Vyloučení: 4:8, navíc P. Sýkora (Pardubice) 10 min. a do konce utkání. Bez využití. Diváci: 8125. Třetiny: 1:1, 0:1, 1:2.

Program 25. kola - čtvrteční předehrávka 18:10 Sparta České Budějovice. Pátek 17:00 Třinec - Kladno, 17:30 Mladá Boleslav - Pardubice, Litvínov - Plzeň, 18:00 Karlovy Vary - Vítkovice, 18:10 Zlín - Slavia Praha.

14. HC Kometa Brno 25 4 1 2 18 52:85 15

Pozn.: Za názvem klubu jsou počet odehraných zápasů, výhry, výhry v prodloužení, prohry