Sobota 11. května 2024, svátek má Svatava

STATISTIKY ZÁPASŮ 11. KOLA HOKEJOVÉ TIPSPORT EXTRALIGY

Sparta–Liberec 3:2

Branky a nahrávky: 36. Hromas (Broš), 58. Y. Treille (Ton, Vykoukal), 64. Ton (Broš) - 18. Kudrna (Moravec, Dušek), 35.

Nedvěd (Kudrna). Rozhodčí: Mikula, Šír -Bryška, Novák. Vyloučení: 4:6, navíc Broš (Sparta) 10 min. Bez využití. Diváci: 5223. Třetiny: 0:1, 1:1, 1:0 - 1:0.

Sparta: Pöpperle - Vykoukal, Zacpálek, Philipp, Jan Hanzlík, O'Brien, Gulaši, Salcido -Ton, Broš, Hromas - Kůrka, D. Výborný, Smoleňák - Pacovský, Y. Treille, Bartánus -Koreis, Tůma.

Liberec: Pinc - Hunkes, Výtisk, Trončinský, Derner, Moravec, Čakajík, Rýgl, Holub - Kudrna, Nedvěd, Dušek - Podkonický, Vak, M. Hořava - Klimenta, Plodek, Víšek - Jech, Urban, Ondřej.

Litvínov – Č. Budějovice 3:1

Branky a nahrávky: 28. Kracík (Trávníček), 31. Jánský (Lukeš, V. Hübl), 42. Kubinčák (Jenáček, Švarný) - 38. Snopek (Gulaš, Vydarený). Rozhodčí: Hribik, Pešina - Bádal, Pouzar. Vyloučení: 6:9. Využití: 0:1. Diváci: 4128. Třetiny: 0:0, 2:1, 1:0.

Litvínov: Franěk - Kroupa, Švarný, Gula, Jareš, Černošek, Kubát, Skuhrovec, Kousalík - Lukeš, V. Hübl, Jánský - Jenáček, Kracík, Kubinčák - Černý, Vopat, Trávníček - Majdan, Rindoš, Gerhát.

České Budějovice: Jakub Kovář - Snopek, Vydarený, Tůma, Melichar, J. Novák, Šulc -Šimánek, Mikeska, R. Pšurný - Gulaš, Mertl, Kuchejda - Martynek, Kašpařík, Pletka - M. Pšurný, Červený, Burian.

Plzeň–Brno 0:3

Branky a nahrávky: 10. Zubíček (Dopita), 20. R. Hruška (Balej), 45. Balej (Kvapil, Stehlík). Rozhodčí: Minář, Smitka - Kalivoda, Svoboda. Vyloučení: 8:6. Využití: 0:1. Diváci: 4725. Třetiny: 0:2, 0:0, 0:1.

Plzeň: Salfický (21. Halmoši) - J. Jeřábek, Jiří Hanzlík, St. Pierre, Modrý, Benák, Dresler - P. Sýkora, Straka, Vlasák - Vostřák, Jan Kovář, Johnson - J. Heřman, M. Heřman, Dvořák - Stránský, Obdržálek, Lev -Tvrdík.

Brno: Hovi - Protivný, Stehlík, Houdek, Zubíček, Richter, Malec - Balej, R. Hruška, Kvapil - Erat, Brabenec, Hubáček - Pospíšil, Huml, Veselý - R. Procházka, Dopita, Dlouhý.

Třinec–Slavia 5:3

Branky a nahrávky: 12. Peterek (Polanský, Krajíček), 33. Varaďa (Lojek, Bonk), 34. Krajíček (Hrabal), 39. Kohn (M. Růžička, Zíb), 54. M. Růžička z trestného střílení - 4. Micka (Vondrka, Štefanka), 25. Micka (Branda, Kadlec), 45. Krenželok (Kadlec, V. Růžička). Rozhodčí: Blecha, Fraňo - Charvát, Bejček. Vyloučení: 9:6. Využití: 2:2. Diváci: 3978. Třetiny: 1:1, 3:1, 1:1.

Zlín – Karlovy Vary 5:3

Branky a nahrávky: 20. I. Rachůnek (Galvas, Švrček), 30. Roman Vlach (Kubiš), 47. Důras (Švrček), 55. Balaštík (Leška, Sivák), 56. Balaštík - 9. Melenovský (Kumstát, Nosek), 26. Nosek (Čutta, Skuhravý), 57. Zaťovič (Čutta). Rozhodčí: Hodek, Šindler - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 3:5, navíc Köhler (Zlín) 5 min. a do konce utkání. Využití: 2:2. Diváci: 4221. Třetiny: 1:1, 1:1, 3:1.

Ml. Boleslav – Vítkovice 1:2

Branky a nahrávky: 25. Marušák (Pabiška, Macho) - 43. Trnka (Burger), 53. Húževka (Káňa). Rozhodčí: A. Jeřábek, Lacina - Kis, Prchal. Vyloučení: 6:8. Využití: 1:2. Diváci: 3390. Třetiny: 0:0, 1:0, 0:2.

Čtvrteční předehrávka: Kladno -Pardubice 0:5 Příští program – neděle 17.10. (12.kolo) 15:00 Slavia - Mladá Boleslav, 17:00 Liberec - Litvínov, 17:30 Karlovy Vary - České Budějovice, Plzeň - Třinec, Kladno - Brno, 18:10 Vítkovice - Sparta.

14. HC Vagnerplast Kladno 11 1 0 1 9 21:38 4

Pozn.: Za názvem klubu jsou počet odehraných zápasů, výhry, výhry v prodloužení, prohry

v prodloužení, prohry, skóre a získané body

UDÁLOSTI KOLA

Kladeňští mají nůž na krku. Ředitel Kladna Milan Volf pohrozil, že pokud v nadcházejících dvou zápasech hráči nezaberou, přijdou velké změny v kádru. „Není možné pořád jenom prohrávat,“ uvedl Volf.

Třinec se vyšvihl do čela. Třinečtí hokejisté nasázeli Slavii pět branek a bodovali poosmé za sebou. Jejich vítězství je posunulo do čela tabulky na místo Českých Budějovic.

Drama u mantinelu. K další dramatické chvíli došlo ve Zlíně. Po zákroku Köhlera zůstal na ledě bezvládně ležet hostující bek Prošek. Skončil na nosítkách s otřesem mozku.