Čtvrtek 2. května 2024, svátek má Zikmund

STATISTIKY ZÁPASŮ 22. KOLA HOKEJOVÉ TIPSPORT EXTRALIGY

Litvínov - Sparta 2:1

Branky a nahrávky: 31. V. Hübl (Kubinčák), 40. Černý - 60. Smoleňák (Pacovský). Rozhodčí: Šír, Trombík - Poruba, Vengřín. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. Diváci: 5211. Třetiny: 0:0, 2:0, 0:1.

Litvínov: J. Hübl - Černošek, Jareš, Kroupa, Kubát, Kousalík, Švarný, Gula, Skuhrovec -Kubinčák, V. Hübl, Lukeš - Černý, Kracík, Ručinský - Majdan, Jenáček, Trávníček - Jánský, Rindoš, Bojer.

Plzeň - Kladno 3:2

Branky a nahrávky: 3. Slaney (Vlasák, Jan Kovář), 25. Jan Kovář, 38. Lammers (Johnson, Straka) - 13. Kalla (Toman), 16. Látal (L. Procházka). Rozhodčí: A. Jeřábek, Mikula - Jílek, Jindra. Vyloučení: 4:4. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 4771. Třetiny: 1:2, 2:0, 0:0.

Brno - Vítkovice 3:2

Branky a nahrávky: 19. Stehlík (Hubáček, Erat), 44. Stehlík (Bičánek), 52. Kvapil (Veselý, Bičánek) - 3. Pohl (Vrána), 26. Tomas (Ujčík, Malík). Rozhodčí: Blecha, Hribik - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 5:8.

Využití: 2:r1. Diváci: 7039. Třetiny: 1:1, 0:1, 2:0.

Karlovy Vary - Třinec 3:2sn

Branky a nahrávky: 2. Kokko (M. Procházka, Dej), 60. Pech (Skladaný), rozhodující sam. nájezd Kokko - 35. M.

Růžička (Krajíček, Zíb), 46. Adamský (Polanský). Rozhodčí: Turčan, Šindler - Podrazil, Kajínek. Vyloučení: 5:8. Využití: 0:1. Diváci: 3681. Třetiny: 1:0, 0:1, 1:1 -0:0.

Zlín - České Budějovice 5:3

Branky a nahrávky: 2. I. Rachůnek (T. Sýkora), 21. Balaštík (Leška, Grof), 28. Balán (Grof), 34. Köhler (Leška), 48. Köhler (Linhart, Leška) - 16. Ptáček (Mikeska), 25. Mikeska (R. Pšurný), 26. L. Květoň (Kašpařík, Novák). Rozhodčí: Fraňo, Homola - Bejček, Charvát. Vyloučení: 4:10. Využití: 2:1. Diváci: 4310. Třetiny: 1:1, 3:2, 1:0.

Slavia - Pardubice 5:4sn

Branky a nahrávky: 15. Tomica (Holec), 28. Žižka (Vondrka, Kadlec), 49. V. Růžička ml. (Vondrka), 54. Jaškin (Doležal), rozhodující sam. nájezd T. Svoboda - 8. Píša (Bartek), 42. Špirko (Bartek), 43. Buchtele, 51. Starý (Kolář I). Rozhodčí: Hradil, Minář - Bryška, Novák. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:1. Diváci: 6902. Třetiny: 1:1, 1:0, 2:3 - 0:0.

Předehráno ve čtvrtek: Liberec - Mladá Boleslav 0:6.

Další program - 23. kolo: zítra 17.00 Zlín - Vítkovice, Brno - Pardubice, 17.30 Kladno - Slavia, Litvínov - Karlovy Vary, Mladá Boleslav - Plzeň, 18.10 Třinec - Liberec (ČT 4), 18.30 Sparta - České Budějovice.

14. BK Mladá Boleslav 23 8 2 3 10 59:55 9

Pozn.: Za názvem klubu jsou počet odehraných zápasů, výhry, výhry v prodloužení, prohry