Čtvrtek 2. května 2024, svátek má Zikmund

STATISTIKY ZÁPASŮ 24. KOLA HOKEJOVÉ TIPSPORT EXTRALIGY

České Budějovice -Litvínov 4:6

Branky a nahrávky: 8. L. Květoň (Gulaš, Novák), 15. Ptáček (Snopek, R. Pšurný), 33. Podlešák (Červený), 60. Podlešák - 10. Kubát (V. Hübl), 20. Jenáček (Hübl, Ručinský), 28. Lukeš (V. Hübl), 28. Černý (Kracík), 36. Jenáček (Kubinčák, Kubát), 45. V. Hübl (Švarný, Ručinský). Rozhodčí: Baluška, Konc (oba SR) - Bláha, Kostka. Vyloučení: 6:5. Využití: 2:3. Diváci: 4518. Třetiny: 2:2, 1:3, 1:1.

Liberec - Sparta Praha 4:1

Branky a nahrávky: 23. Hunkes (Čakajík, Nedvěd), 27. Vak (Moravec), 48. Derner, 59. Nedvěd (Dušek) - 18. Ton (D. Výborný). Rozhodčí: Minář, R. Polák - Gebauer, Lederer. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. Diváci: 6881. Třetiny: 0:1, 2:0, 2:0.

Vítkovice - Mladá Boleslav 4:1

Branky a nahrávky: 5. Burger (Káňa, Rehák), 8. Káňa (Barinka, Burger), 23. Káňa, 33. Šedivý (Húževka) - 14. Barney (Pabiška, Hay). Rozhodčí: Homola, Trombík - Dřínovský, Vengřín. Vyloučení: 2:4. Využití: 0:1. Diváci: 5659. Třetiny: 2:1, 2:0, 0:0.

Pardubice - Kladno 5:2

Branky a nahrávky: 24. Starý (Kolář I), 34. Cetkovský (Kousal), 38. Cetkovský (Rákos), 53. Pivko (Bartek, Píša), 53. Bartek (Cetkovský, Nakládal) - 4. Knotek (Eberle), 48. S. Treille (Kalla). Rozhodčí: Hribik, Pešina - Kis, Prchal. Vyloučení: 5:6, navíc L. Procházka 10 min. Využití: 2:0.

Diváci: 8295. Třetiny: 0:1, 3:0, 2:1.

Kometa Brno - Plzeň 4:5

Branky a nahrávky: 3. Huml (Malec, Mojžíš), 10. Hubáček (Stehlík), 15. R. Hruška (Kvapil, Bičánek), 40. R. Hruška (Kvapil, O. Veselý) - 21. Jan Kovář (Vostřák, Vlasák), 28. Vlasák (Jan Kovář, Duda), 32. Duda (Lammers), 35. Vlasák (Jan Kovář, Vostřák), 43. Duda (Straka). Rozhodčí: Šindler, Gašilov (Rus.) - Jelínek, Pešek. Vyloučení: 3:5. Využití: 2:1. Diváci: 7200 (vyprodáno). Třetiny: 3:0, 1:4, 0:1.

Předehrávané zápasy: Slavia - Třinec 4:3 po sam. náj., Karlovy Vary - Zlín 3:5.

Další program - zítra: 17.00 Sparta Praha - Vítkovice, Třinec - Plzeň, Kometa Brno -Kladno, České Budějovice - Karlovy Vary, 17.30 Litvínov - Liberec, Ml. Boleslav - Slavia Praha, 18.10 Zlín - Pardubice (ČT4).

14. BK Mladá Boleslav 25 8 2 3 12 64:66 9

Pozn.: Za názvem klubu jsou počet odehraných zápasů, výhry, výhry v prodloužení, prohry