Čtvrtek 2. května 2024, svátek má Zikmund

Statistiky zápasů 42. kola hokejové Tipsport extraligy

Třinec - Mladá Boleslav 5:2

Branky a nahrávky: 1. D. Květoň (Seman), 7. M. Růžička (Polanský), 8. Polák (Seman, Bonk), 12. Peterek, 40. Peterek (Hudec) -38. Tvrdík (Bahenský), 44. Hyka (Hay, Gajovský). Rozhodčí: Mikula, Minář - Kis, Prchal. Vyloučení: 6:8. Bez využití. Diváci: 2786. Třetiny: 4:0, 1:1, 0:1.

Zlín - Kladno 3:0

Branky a nahrávky: 21. Švrček (Galvas, Důras), 33. Důras z trest. střílení, 51. T. Sýkora (Řezníček). Rozhodčí: Hodek, Souček - Jílek, Jindra. Vyloučení: 4:9. Využití: 1:0. Diváci: 3984. Třetiny: 0:0, 2:0, 1:0.

Plzeň - Sparta Praha 2:0

Branky a nahrávky: 2. Duda, 19. Duda (Dvořák, Jiří Hanzlík). Rozhodčí: Hradil, Husička - Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 6:8, navíc M. Heřman (Plzeň) 5 min. a do konce utkání. Diváci: 7913. Třetiny: 2:0, 0:0, 0:0. Plzeň: Horčička - Benák, Hanzlík, J. Jeřábek, Modrý, Dresler, Frolo, St. Pierre - Vostřák, Jan Kovář, Vlasák - Duda, Straka, Dvořák - Lammers, M. Heřman (2. Pitule), Johnson - Plášek, Haman, T. Rachůnek.

Litvínov - Kometa Brno 1:7

Branky a nahrávky: 41. Stříteský (Černý) -9. Brabenec (Huml), 14. Dlouhý (Huml), 17. Mojžíš (Huml), 31. Bičánek (R. Hruška), 38. Veselý (Kvapil, Bičánek), 54. Širokovs (R. Procházka, Stehlík), 59. R. Hruška (Bičánek, Erat). Rozhodčí: Šindler, A. Jeřábek -Pešek, D. Jelínek. Vyloučení: 7:6, navíc Jánský (Litvínov) 10 min. Využití: 0:1. Diváci: 4216. Třetiny: 0:3, 0:2, 1:2.

Č. Budějovice - Slavia 3:0

Branky a nahrávky: 26. Gulaš (Langhammer), 29. Kašpařík (Mikeska), 38. Martynek (Vydarený). Rozhodčí: Fraňo, Pešina - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 7:8 (navíc trenér Růžička (Slavia) do konce. Využití: 2:0.

V oslabení: 1:0. Diváci: 5603. Třetiny: 0:0, 3:0, 0:0.

Liberec - Vítkovice 4:2

Branky a nahrávky: 5. Bartovič (Hunkes, M. Hořava), 36. Klimenta (Vak, Čakajík), 42. Vak (Víšek), 48. Hunkes (M. Hořava, Nedvěd) - 9. J. Sýkora (Strapáč, Svačina), 25. Pohl (Klimek, Vrána). Rozhodčí: Hribik, Šír - Gebauer, Lederer. Vyloučení: 3:4, navíc Burger 10 min. a Malík (oba Vítkovice) 10 min a do konce utkání. Využití: 1:0. Diváci: 4763. Třetiny: 1:1, 1:1, 2:0.

Karlovy Vary - Pardubice 4:1

Branky a nahrávky: 1. Skuhravý (Kumstát), 23. Dej (Zaťovič), 50. Skladaný (T. Klíma, Kuběna), 51. Kumstát (Dobroň) -9. Špirko (Mezei, Starý). Rozhodčí: Lacina, Turčan - Lhotský, Rozlílek. Vyloučení: 8:8, navíc Skuhravý (Karlovy Vary) 10 min. a do konce utkání. Využití: 1:1. Diváci: 2839.

Třetiny: 1:1, 1:0, 2:0.

Další program - 43. kolo - čtvrtek 20. ledna: 18.10 Liberec - Plzeň (Nova Sport). Pátek 21. ledna: 17.30 Kladno - Třinec, Ml. Boleslav - Č. Budějovice, Vítkovice - K. Vary, 18.00 Brno - Zlín, Pardubice - Litvínov, 18.10 Sparta Praha - Slavia Praha (ČT4).

14. BK Mladá Boleslav 42 11 3 5 23 105:134 22

Pozn.: Za názvem klubu jsou počet odehraných zápasů, výhry, výhry v prodloužení, prohry