Čtvrtek 2. května 2024, svátek má Zikmund

Statistiky zápasů 44. kola hokejové Tipsport extraligy

Slavia - Vítkovice 4:3

Branky a nahrávky: 7. Pospíšil (Poletín), 14. Třetina (Vašíček), 15. Tomica (Krejčík), 22. Micka (T. Svoboda, Roth) - 5. Huna (Burger, Punčochář), 12. Szturc (Malík, Burger), 48. Vrána (Pohl). Rozhodčí: Blecha, Hradil - Kajínek, Podrazil. Vyloučení: 5:3. Využití: 2:1. Diváci: 3794. Třetiny: 3:2, 1:0, 0:1.

Sparta - Třinec 3:5

Branky a nahrávky: 2. Bartánus (D. Výborný), 34. Bartánus (Kratěna), 42. Luňák (Bartánus, Vykoukal) - 4. Varaďa (Bonk, Polák), 5. Orsava (Hrabal, Hrňa), 31. Seman (Polák, Varaďa), 33. Peterek (Zagrapan, Lojek), 60. M. Růžička (Krajíček). Rozhodčí: Hodek, Mikula - Bádal, Kalivoda. Vyloučení: 6:4. Využití: 1:0. Diváci: 4368. Třetiny: 1:2, 1:2, 1:1.

Pardubice - Liberec 3:5

Branky a nahrávky: 46. Koukal (Starý), 50. Koukal (Kolář I, Kaberle), 57. Mezei (Bartek, Špirko) - 8. Vantuch (Urban), 29. Kudrna (Čakajík, Dušek), 40. Kudrna (Vak, Moravec), 42. M. Hořava (Nedvěd), 60. Kudrna. Rozhodčí: Šindler, Jeřábek - Jindra, Kostka. Vyloučení: 2:7, navíc Čakajík (Liberec) 10 min. Bez využití. Diváci: 8645. Třetiny: 0:1, 0:2, 3:2.

Karlovy Vary - Brno 2:4

Branky a nahrávky: 38. Pech (Sailer), 48. Kumstát (Nosek, Čutta) - 6. Bičánek (Veselý, Erat), 7. Hubáček (Širokovs, R. Procházka), 35. Veselý (Bičánek), 54. R. Hruška (Erat, Veselý). Rozhodčí: Fraňo, Hrubý - Bláha, Jílek. Vyloučení: 6:7, navíc L. Klíma, Čutta (oba Karlovy Vary) oba 10 min. Využití: 2:3. Diváci: 4370. Třetiny: 0:2, 1:1, 1:1.

Zlín - Mladá Boleslav 2:1

Branky a nahrávky: 40. Kubiš (Holík, Řezníček), 48. Důras (I. Rachůnek) - 20. Divíšek (Hay). Rozhodčí: Homola, Smitka - Bejček, Charvát. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. Diváci: 4866. Třetiny: 0:1, 1:0, 1:0.

Č. Budějovice - Kladno 2:1

Branky a nahrávky: 18. Kuchejda (Kotaška, R. Pšurný), 39. Šimánek (Mikeska, Ptáček) -33. Bicek (D. Růžička, Eberle). Rozhodčí: Minář, Šír - Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 4:7, navíc Patera (Kladno) 10 min. Využití: 1:0. Diváci: 4736. Třetiny: 1:0, 1:1, 0:0.

Litvínov - Plzeň 1:0

Branka a nahrávky: 30. V. Hübl (Lukeš, Černošek). Rozhodčí: Pešina, Hribik - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 6:6, navíc Trávníček (Litvínov) 5 min. a do konce utkání. Využití: 1:0. Diváci: 4491. Třetiny: 0:0, 1:0, 0:0.

Dohrávka 35. kola - zítra: 18.00 Sparta - Litvínov.

Předehrávka 45. kola - čtvrtek: 18.10 Plzeň - Vítkovice Steel (Nova Sport).

14. BK Mladá Boleslav 44 12 3 5 24 109:138 25

Pozn.: Za názvem klubu jsou počet odehraných zápasů, výhry, výhry v prodloužení, prohry

v prodloužení, prohry, skóre a získané body

Události kola

Naděje klesly. Hokejisté Sparty prohráli s Třincem 3:5 a opět tak klesly jejich naděje na účast aspoň v předkole play off. Oceláři totiž vyhráli na ledě Sparty i druhý vzájemný duel v sezoně a upevnili si tím vedení v tabulce.

Brno zabralo. Hráči Komety dokázali poprvé v sezoně bodovat proti Karlovým Varům, když včera na jejich ledě zvítězili 4:2. Kometa v souboji dvou týmů, které hájí své postavení v desítce pro play off, vedla v 35. minutě už 3:0 a důležité body už uhájila.