Neděle 28. dubna 2024, svátek má Vlastislav

Statistiky zápasů 51. kola hokejové tipsport extraligy

Kladno - Brno 1:5

Branky a nahrávky: 32. Melka (Smoleňák, Hašek) - 34. Mojžíš (Hubáček), 42. Balej (Kvapil), 45. Balej (Kvapil, Mojžíš), 49. Dopita (Dlouhý, Erat), 57. Stehlík (Koreis). Rozhodčí: Jeřábek, Polák - Bádal, Pouzar. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:1. Diváci: 1960.

Třetiny: 0:0, 1:1, 0:4 Brno: Hovi - Ostrčil, Bičánek, Protivný, Stehlík, Mojžíš, Malec - Erat, Dopita, Dlouhý - Koreis, R. Hruška, Hubáček - Balej, Brabenec, Kvapil - Houdek, Širokovs, Veselý.

Litvínov - Liberec 4:3

Branky a nahrávky: 3. Majdan, 15. Kubinčák (Černošek, Jenáček), 45. Jareš (V. Hübl, Lukeš), 59. Jareš (Lukeš, Jenáček) - 4. Dušek (Nedvěd, Kudrna), 22. Holub (Vak), 42. Víšek (Klimenta, Vak). Rozhodčí: Blecha, Hradil - Barvíř, Poruba. Vyloučení: 4:9. Využití: 3:0. Diváci: 5234. Třetiny: 2:1, 0:1, 2:1. Litvínov: Volke - Černošek, Kubát, Jareš, Stříteský, Švarný, Skuhrovec, Gula - Kubinčák, V. Hübl, Lukeš - Jánský, Kracík, Jenáček - Černý, Vopat, Trávníček - Majdan, Bojer, Gerhát. Trenéři: Kýhos a Kučera.

Č. Budějovice - K. Vary 2:1sn

Branky a nahrávky: 8. Kašpařík (Pletka, Vykoukal), rozhodující nájezd Pletka - 19.

Sailer (Pech). Rozhodčí: Souček, Turčan -Bláha, Kostka. Vyloučení: 5:6. Bez vužití.

Diváci: 4961. Třetiny: 1:1, 0:0, 0:0 - 0:0.

České Budějovice: Jakub Kovář - Vykoukal, Vydarený, Ptáček, Kolarz, Novák, Kotaška -Šimánek, Mikeska, L. Květoň - Gulaš, Kašpařík, Pletka - Kuchejda, Mertl, R. Pšurný - Polodna, Langhammer, Gerebauer.

Karlovy Vary: Mensator (61.-65. Sáblík) -Nosek, Čutta, Gřegořek, M. Rohan, Dobroň, Kokko, Přindiš, Prošek - Kumstát, Skuhravý, Košťál - Sailer, Pech, Zaťovič - Skladaný, Melenovský, Dej - Zucker, T. Klíma, Hluchý.

Ml. Boleslav - Slavia 1:0

Branka a nahrávky: 20. Demel (Plodek, Vrbata). Rozhodčí: Mikula, Minář - Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 7:4, navíc Štefanka (Boleslav) osobní trest do konce utkání. Bez využití. Diváci: 3310. Třetiny: 1:0, 0:0, 0:0.

Zlín - Pardubice 2:3p

Branky a nahrávky: 2. Balaštík (Hamrlík, Linhart), 40. Roman Vlach (Kubiš) - - 16.

Špirko (Bartek, Mezei), 32. Špirko (Bartek), 64. Kolář I. Rozhodčí: Šindler, Šír - Jelínek, Pešek. Vyloučení: 4:5: Využití: 1:1. Diváci: 5493. Třetiny: 1:1, 1:1, 0:0 - 0:1

Třinec - Plzeň 4:0

Branky a nahrávky: 28. Bonk (M. Růžička, Seman), 32. M. Růžička (Polák, Zíb), 49.

Kohn (Hrabal, Peterek), 51. Bonk (Varaďa). Rozhodčí: Müllner, Orság (oba SR) - Gebauer, Lederer. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:0. Diváci: 4464. Třetiny: 0:0, 2:0, 2:0.

Sparta - Vítkovice 2:4

Branky a nahrávky: 11. Luňák (Karpov), 13. Ton - 26. Burger (Vosátko, Huna), 27.

Pohl (Klimek, Vrána), 36. Pohl (Ujčík, Klimek), 53. Káňa (Huna). Rozhodčí: Homola, Hribik - Charvát, Kalivoda. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:2. Diváci: 3634. Třetiny: 2:0, 0:3, 0:1.

Sparta: Pöpperle - Philipp, Gulaši, Macholda, Jan Hanzlík, O'Brien, Husák, Zacpálek -Ton, Broš, S. Treille - Kratěna, D. Výborný, Bartánus - Žálčík, Karpov, Luňák - Kafka, Dragoun, Hromas.

Vítkovice: Málek - Vosátko, Malík, Ovčačík, Trnka, Punčochář, Rehák, Voráček -Szturc, Burger, Huna - Šedivý, Húževka, J. Sýkora - Klimek, Vrána, Pohl - Ujčík, Káňa, Tomas.

Poslední kolo základní části - neděle (18.10): Brno - Slavia, Pardubice - Mladá Boleslav, Vítkovice - Třinec, Plzeň - Zlín, Kladno - Litvínov,Karlovy Vary - Sparta, Liberec - České Budějovice.