Neděle 5. května 2024, svátek má Klaudie

Střídající Baroš k výhře nepomohl

PAŘÍŽ Fotbalisté Lyonu opět zaváhali, v utkání francouzské ligy doma jen remizovali s Nice 0:0. Kýžený gól jim nepomohl vstřelit ani útočník Milan Baroš, který se na trávníku objevil od 64. minuty, avšak během svého pobytu na hřišti se nedokázal dostat do vážnější šance. Baroš se opět prosazuje do sestavy, ale Olympique zároveň začíná tápat. Ještě nedávno suverénní Lyon totiž v posledních třech kolech po Barošově návratu jen jednou vyhrál a jednou remizoval. Přesto vede tabulku s pětibodovým odstupem před Nancy.

V Monaku se na hřišti objevil i Barošův kolega z reprezentačního útoku Jan Koller. Celý zápas proti Lensu se bil uprostřed tříčlenného útoku, podílel se tak na výhře 2:0. ŘÍM Juventus Turín se záložníkem Pavlem Nedvědem zvítězil na půdě římského Lazia 3:2. Nedvěd na Olympijském stadionu v Římě, na němž v letech 1996-2001 při angažmá v Laziu působil, odehrál jen první poločas. Poté jej vystřídal Portugalec Tiago Mendes. Další český hráč Zdeněk Grygera zůstal celý zápas na střídačce Juventusu.

Fiorentina s Tomášem Ujfalušim jen remizovala 2:2 v Janově. Hosté, čtvrteční soupeř Mladé Boleslavi v Poháru UEFA, odehráli zápas v sestavě: Lupatelli - Ujfaluši, Kröldrup, Pasqual - Jörgenson, Pazienza (46. Liverani), Montolivo (53. Donadel), Kuzmanovič (88. Gobbi), Santana - Vieri, Mutu. BERLÍN Na ztrátě Bayernu Mnichov na hřišti Herthy Berlín má lví podíl brankář domácích Jaroslav Drobný, který za svá záda nepustil ani jednu střelu. Přispěl tak k překvapivé remíze 0:0. Dařilo se i stoperu Janu Šimůnkovi, který byl u výhry Wolfsburgu 4:0 nad Dortmundem. Jednu z branek vstřelil i bývalý teplický útočník Edin Džeko.

S bolestivou grimasou opustil trávník předčasně Tomáš Galásek z Norimberka. Na hřišti Schalke byl v 38. minutě tvrdě faulován a musel střídat. Jeho tým už potom nenašel sílu na zvrat a prohrál 1:2. Nezabránil tomu ani brankář Jaromír Blažek.

10 nejčastějších podvodů na internetu: Dokážete ochránit sebe i svou rodinu?

V digitální éře, kde technologie proniká do všech aspektů našich životů, se také zvyšuje riziko podvodů. Od falešných e-mailů a inzerátů až po...